Urząd Miasta Strumień – UM w Strumieniu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Jak dokonać opłaty skarbowej w Urzędzie Miasta Strumienia? Urząd Miasta Strumień Wydział Komunikacji. Urząd Miasta Strumień dane kontaktowe, telefony, adres.

Kontakt Urząd Miasta Strumień

Adres: ul. Rynek 4, 43-246 Strumień

Telefon: 33/ 85 70 142,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Strumień

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-16:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:30

Urząd Miasta w Strumieniu

Instytucja samorządowa, jaką jest Urząd Miasta w Strumieniu odpowiada za prowadzenie spraw oraz jego mieszkańców. W tej jednostce petenci mogą uzyskać dokument prawa jazdy, dowód osobisty, a także wszelkie zezwolenia. Urząd Miasta Strumień odpowiedzialny jest również za wdrażanie lokalnego prawa, polityki oraz przepisów.

Urząd Miasta Strumień dane kontaktowe

Interesanci miasta Strumień, którzy chcą skontaktować się z instytucją, powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Strumień dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Podane zostały wszystkie numery telefonu, które przypisane są do odpowiednich wydziałów.

Urząd Miasta w Strumieniu obsługuje również pocztę elektroniczną. Kontakt można łatwo uzyskać, wysyłając wiadomość e-mail na podany adres. Powinna ona jednak posiadać wymagane dane, ponieważ w innym przypadku interesant nie otrzyma informacji zwrotnej.

Urząd Miasta Strumień godziny otwarcia

Warto zapoznać się z godzinami otwarcia urzędu przed zrealizowaniem wizyty osobistej. Urząd Miasta Strumień godziny otwarcia ma ustalone według harmonogramu, który dostępny jest dla wszystkich petentów. W weekendy nie można odbyć wizyty w placówce ani uzyskać kontaktu zdalnego.

Urząd Miasta w Strumieniu podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Strumienia zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Strumieniu podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Strumienia umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Strumień

Liczba wyświetleń: 17



Wyszukaj dodatkowe informacje: