Urząd Miasta Stryków – UM w Strykowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: łódzkie

Urząd Miasta Stryków – UM w Strykowie

Urząd Miasta Strykowa kontakt, numer telefonu, adres. Urząd Miasta w Strykowie opłata skarbowa, podatek od nieruchomości, wnioski.

Urząd Miasta Stryków kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta w Strykowie, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. Obecnie Urząd Miasta Stryków kontakt z mieszkańcami prowadzi między innymi zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że możliwość skontaktowania się z Urzędem Miasta Strykowa jest ograniczona do godzin otwarcia placówki. 

Oczywiście wszystkie potrzebne informacje dotyczące pracy, Urząd Miasta Stryków udostępnia osobom zainteresowanym osobiście w placówce.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Strykowie

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Strykowa są na bieżąco dostępne na stronie instytucji. Zaleca się sprawdzenie ich przed wizytą w oddziale. Obsługa klientów w Urzędzie Miasta Strykowa jest prowadzona w dni robocze, w podanych godzinach. W dni wolne od pracy ustawowo Urząd Miasta Strykowa jest zamknięty. Jeżeli miałyby wystąpić zmiany w harmonogramie pracy placówki jaką jest Urząd Miasta Strykowa odpowiedni komunikat informacyjny zostanie zamieszczony online oraz stacjonarnie w widocznym dla petentów miejscu.

Kontakt Urząd Miasta Stryków

Adres: ul. Tadeusza Kościuszki 27, 95-010 Stryków

Telefon: +48 42 719 80 02,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Stryków:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 7:00-16:00
  • piątek 8:00-15:00

Stryków Urząd Miasta

Urząd Miasta w Strykowie jest instytucją samorządową odpowiedzialną za prowadzenie spraw Strykowa i jego mieszkańców. Urząd Miejski w Strykowie stanowi centrum administracji publicznej, świadczącej usługi dla obywateli i firm w mieście. Jest również odpowiedzialny za wdrażanie lokalnego prawa, przepisów i polityki.

To właśnie w Urzędzie Miasta Strykowa mieszkańcy mogą uzyskać dowód osobisty czy dokument prawa jazdy. Pracownicy Urzędu Miasta w Strykowie mogą okazać się pomocni w przypadku potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę czy rozbudowę budynku.

Urząd Miasta Stryków wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Stryków wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Strykowa podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Stryków formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Strykowa podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Strykowa w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Stryków

Liczba wyświetleń: 366Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS