Urząd Miasta Strzyżów – UM w Strzyżowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podkarpackie

Urząd Miasta Strzyżów – UM w Strzyżowie

Urząd Miasta Strzyżów kontakt dla interesantów. Informacje na temat wydziałów oraz godzin pracy Urzędu Miejskiego w Strzyżowie. Urząd Miasta Strzyżów telefon.

Urząd Miasta Strzyżów kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Strzyżowa można skorzystać z udostępnionych danych kontaktowych. Obecnie Urząd Miasta Strzyżów kontakt zdalny prowadzi z interesantami przez telefon, a także przy wykorzystaniu poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że kontakt z jednostką można uzyskać wyłącznie w czasie godzin otwarcia.

Urząd Miasta Strzyżów godziny otwarcia

Warto znać aktualne godzin otwarcia Urzędu Miasta w Strzyżowie w przypadku chęci uzyskania kontaktu zdalnego lub odbycia wizyty osobistej. Urząd Miasta Strzyżów godziny otwarcia ma adekwatne do godzin obsługi zainteresowanych osób. Harmonogram dotyczący otwarcia urzędu został opublikowany na głównej stronie internetowej. Placówka otwarta jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w określonych godzinach.

Kontakt Urząd Miasta Strzyżów

Adres: ul. Przecławczyka 5, 38-100 Strzyżów

Telefon: +48 /17/ 2761 354, +48 /17/ 2761 171

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Strzyżów:

  • poniedziałek 8:00-17:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Urząd Miasta w Strzyżowie

Mieszkańcy miasta Strzyżowa wszelkie sprawy mogą załatwić w jednostce administracyjnej, jaką jest Urząd Miasta w Strzyżowie. Zajmuje się on przede wszystkim sprawami publicznymi, a także administracyjnymi.

Urząd Miasta Strzyżów odpowiada za zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz za utrzymanie czystości. Instytucja prowadzi wszelkie sprawy społeczne oraz sprawuje opiekę nad mieszkańcami.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Strzyżowa

W Urzędzie Miasta Strzyżów mieści się Wydział Spraw Obywatelskich. Zainteresowane osoby mogą załatwić tam różne sprawy, do których należy między innymi odbiór dowodu osobistego. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Strzyżowa prowadzi działania związane z ewidencją ludności, wydawaniem decyzji administracyjnych w sprawach zameldowanie oraz wymeldowania, a także sporządzaniem i aktualizowaniem  spisu wyborców dla przeprowadzania wyborów oraz referendów.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Strzyżowa

Interesanci w Urzędzie Miasta Strzyżów w Wydziale Komunikacji mają możliwość odebrania prawa jazdy, a także załatwienia innej kategorii spraw. Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Strzyżowa zajmuje się między innymi przyjmowaniem pozwoleń czasowych i tymczasowych tablic rejestracyjnych po upływie terminu czasowej rejestracji, kierowaniem pojazdów na dodatkowe badanie techniczne, dokonywaniem wpisów w karcie pojazdu o nabyciu lub zbyciu pojazdu oraz zmian danych w dowodzie rejestracyjnym, a także przyjmowaniem od kierowców zawiadomień o zagubieniu prawa jazdy oraz wydawaniem wtórników prawa jazdy.

Mapa Urząd Miasta Strzyżów

Liczba wyświetleń: 421Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS