Urząd Miasta Suchedniów – UM w Suchedniowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Miasta Suchedniów – UM w Suchedniowie

Urząd Miasta Suchedniów godziny otwarcia, godziny obsługi petentów. Suchedniów Urząd Miasta Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Kontakt z UM Suchedniów.

Urząd Miasta Suchedniów telefon

Kontakt telefoniczny z Urzędem Miasta Suchedniowa jest najszybszą opcją na uzyskanie wsparcia pracowników. Aktualne Urząd Miasta Suchedniów telefon obsługuje w godzinach otwarcia placówki. Warto dodać, że podany numer telefonu Urzędu Miasta Suchedniowa jest jedynie numerem centrali. Istnieje również możliwość kontaktu z wybranymi wydziałami wewnętrznymi.

Oczywiście telefon nie jest jedynym kanałem kontaktu jaki Urząd Miasta Suchedniów oferuje. Zapytania można kierować również mailowo.

Urząd Miasta Suchedniów godziny otwarcia

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Suchedniowa są stale dostępne online do wglądu dla petentów chcących odwiedzić placówkę osobiście. Warto dodać, że Urząd Miasta Suchedniów godziny otwarcia może zaktualizować, z tego względu przed planowaną wizytą, warto skontaktować się telefonicznie i potwierdzić informacje.

Kontakt Urząd Miasta Suchedniów

Adres: ul. Fabryczna 5, 26-130 Suchedniów

Telefon: 41 25 43 186, 41 25 43 250

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Suchedniów:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Suchedniów Urząd Miasta

Urząd Miasta w Suchedniowie jest instytucją samorządową odpowiedzialną za prowadzenie spraw Suchedniowa i jego mieszkańców. Urząd Miejski w Suchedniowie stanowi centrum administracji publicznej, świadczącej usługi dla obywateli i firm w mieście. Jest również odpowiedzialny za wdrażanie lokalnego prawa, przepisów i polityki.

To właśnie w Urzędzie Miasta Suchedniowa mieszkańcy mogą uzyskać dowód osobisty czy dokument prawa jazdy. Pracownicy Urzędu Miasta w Suchedniowie mogą okazać się pomocni w przypadku potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę czy rozbudowę budynku.

Urząd Miasta Suchedniów opłata skarbowa

W instytucji Urząd Miasta Suchedniów opłata skarbowa może zostać uiszczona osobiście, a także przelewem na rachunek konta bankowego. W tytule przelewu należy dokładnie zaznaczyć, za co wykonywana jest opłata, aby nie wynikły żadne nieporozumienia.

Urząd Miasta Suchedniów podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Suchedniowa są zobowiązani zapłacić samoistni posiadacze nieruchomości w postaci gruntów czy budynków, użytkownicy wieczyści, a także właściciele nieruchomości. Zdarzają się sytuacje gdzie obciążeni tym podatkiem są również posiadacze zależni nieruchomości lub ich części, które stanowią własność Skarbu Państwa.

Mapa Urząd Miasta Suchedniów

Liczba wyświetleń: 431Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS