Urząd Miasta Szczyrk – UM w Szczyrku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Urząd Miasta Szczyrk – UM w Szczyrku

Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Szczyrku. Urząd Miasta Szczyrk telefon, godziny otwarcia, adres, konto bankowe.

Urząd Miasta Szczyrk kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Szczyrku, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Szczyrk komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Szczyrku jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Szczyrku umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Szczyrku umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Szczyrku

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Szczyrku można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Szczyrku. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Szczyrku jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Szczyrk

Adres: ul. Beskidzka 4, 43-370 Szczyrk

Telefon: 33 829 50 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Szczyrk:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-17:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Szczyrk Urząd Miasta

Urząd Miasta Szczyrku składa się z wielu oddzielnych wydziałów. Każdy z nich odpowiada za inny rodzaj spraw. Dzięki istniejącym wydziałom zarządzanie jest sprawne oraz bardziej efektowne. Szczyrk Urząd Miasta odpowiedzialny jest przede wszystkim za prowadzenie spraw kulturalnych, oraz gospodarczych i społecznych. Jego zadaniem jest zarządzanie infrastrukturą oraz ułatwianie życia mieszkańcom miasta.

Urząd Miasta Szczyrk opłata skarbowa

Opłata Skarbowa w Urzędzie Miasta Szczyrku jest obowiązkowa w przypadku załatwienia indywidualnej sprawy urzędowej. Taką sprawą jest między innymi wydanie zaświadczenia, wydanie zezwolenia lub pozwolenia, a także wydanie innych dokumentów, do których należy na przykład udzielenie pełnomocnictwa.

Urząd Miasta Szczyrk podatek od nieruchomości

Opłata, którą ponoszą właściciele dóbr nieruchomych, do których należą między innymi działki budowlane, domy oraz mieszkania to wymagany przez Urząd Miasta Szczyrk podatek od nieruchomości.

W sytuacji, kiedy podatnik chce uzyskać zaświadczenie o tym, że ciągle opłaca podatek od nieruchomości powinien starać się o niego w Urzędzie Miasta w Szczyrku. Jeśli właściciel złożył do Urzędu Miasta Szczyrku informacje o posiadanych nieruchomościach, dostanie specjalne pismo z wysokością podatku, który jest zobowiązany uregulować we wskazanym terminie. 

Mapa Urząd Miasta Szczyrk

Liczba wyświetleń: 584Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS