Urząd Miasta Sztum – UM w Sztumie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: pomorskie

Urząd Miasta Sztumu dowód osobisty, opłata skarbowa, wnioski do pobrania. Urząd Miasta Sztum dane kontaktowe, adres e-mail, numery telefonu.

Kontakt Urząd Miasta Sztum

Adres: ul. Mickiewicza 39, 82-400 Sztum

Telefon: +48 55 640 63 03, +48 55 611 07 20

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Sztum

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-17:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Urząd Miasta w Sztumie

Sztum Urząd Miasta realizuje wiele spraw, które związane są z opieką nad mieszkańcami. Urząd Miasta w Sztumie odpowiada również za wydawanie zgód oraz pozwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej. Jego zadaniem jest też zarządzanie nieruchomościami oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie całego Sztumu.

Urząd Miasta Sztum telefon

Jeśli chodzi o kontakt z Urzędem Miasta Sztumu, najlepszym rozwiązaniem jest telefoniczne zgłoszenie. Numery telefonów Urzędu Miejskiego w Sztumie są aktywne w czasie otwarcia placówki. Należy jednak pamiętać, że numer telefonu udostępniony jest do centrali i można skontaktować się również z konkretnymi wydziałami wewnętrznymi.

Kontakt z Urzędem Miasta Sztumu nie ogranicza się jedynie do rozmowy telefonicznej. Można również skorzystać z opcji kontaktu mailowego.

Urząd Miasta Sztum godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Miejskiego w Sztumie do wglądu online są dostępne całodobowo dla osób, które chcą odwiedzić placówkę osobiście. Należy pamiętać, że godziny otwarcia Urzędu Miasta Sztum te mogą ulec zmianie, dlatego przed wizytą warto sprawdzić aktualne informacje kontaktując się telefonicznie.

Urząd Miasta w Sztumie podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Sztumu zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Sztumie podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Sztumu umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Sztum

Liczba wyświetleń: 71Wyszukaj dodatkowe informacje: