Urząd Miasta Szydłów – UM w Szydłowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Miasta Szydłów – UM w Szydłowie

Urząd Miasta Szydłów kontakt dla mieszkańców, telefony. Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Szydłowie. Urząd Miasta Szydłowa wydziały wewnętrzne instytucji.

Urząd Miasta Szydłów kontakt

Wszystkie informacje, które dotyczą danych kontaktowych Urzędu Miasta w Szydłowie dostępne są na głównej stronie internetowej. Urząd Miasta Szydłów kontakt zdalny umożliwia zainteresowanym osobom na wiele sposobów. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Osoby, które mają pilną sprawę do załatwienia powinny skorzystać z podanego numeru telefonu, ponieważ jest to najszybszy sposób na uzyskanie wszelkich potrzebnych informacji.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Szydłowie

Warto pamiętać, że wizyty stacjonarne, jak i próby uzyskania kontaktu zdalnego możliwe są wyłącznie w czasie pracy instytucji. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Szydłowie zgodne są z wcześniej ustalonym harmonogramem. Wszelkie aktualizacje dotyczące zmian godzin urzędowania, będą natychmiast udostępniane.

Kontakt Urząd Miasta Szydłów

Adres: ul. Rynek 2 28-225 Szydłów

Telefon: 41 354 51 25,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Szydłów:

 • Poniedziałek 7:30 – 15:30
 • Wtorek 7:30 – 15:30
 • Środa 7:30 – 15:30
 • Czwartek 8:30 – 16:30
 • Piątek 7:30 – 15:30

Urząd Miasta w Szydłowie

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Szydłowie realizuje funkcje pomocnicze dla prezydenta, a także jego zastępców. Działania, jakie prowadzi dotyczą w szczególności spraw obywatelskich, organizacji oraz administracji, oraz zamówień publicznych i inwestycji miejskich.

Urząd Miasta Szydłów wydziały

W Urzędzie Miasta Szydłowa działy są ustanowione w celu uproszczenia rozkładu obowiązków. Każdy z wydziałów Urzędu Miasta w Szydłowie zajmuje się innym aspektem spraw. Ta organizacja pracy pozwala na szybsze załatwienie formalności przez petentów.

Wydziały Urzędu Miasta Szydłowa to przykładowo:

 • Wydział Komunikacji
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Nieruchomości
 • Wydział Ochrony Środowiska

Dostępne w placówce jaką jest Urząd Miasta Szydłów wydziały zostały podzielone odpowiednio według realizowanych w nich spraw.

Urząd Miasta Szydłów Wydział Komunikacji

W Urzędzie Miasta Szydłowa jednym z najczęściej odwiedzanych wydziałów jest Wydział Komunikacji. Ten departament zajmuje się sprawami związanymi z prawem jazdy, takimi jak uzyskanie numeru PKK i odebranie dokumentu prawa jazdy. Mieszkańcy mogą odwiedzać ten wydział w godzinach dostępności Urzędu Miasta Szydłowa i bezpośrednio się z nim skontaktować.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Szydłowa jest miejscem do którego kierują się mieszkańcy w celu rejestracji zakupionego pojazdu. W placówce można odebrać gotowe tablice rejestracyjne oraz dowód pojazdu. Trzeba pamiętać, że szybka realizacja sprawy w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Szydłowa możliwa jest po wcześniejszej rezerwacji wizyty. Warto również sprawdzić, czy w placówce nie działa biletowy system kolejkowy.

Mapa Urząd Miasta Szydłów

Liczba wyświetleń: 58Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS