Urząd Miasta Szydłowiec – UM w Szydłowcu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta w Szydłowcu godziny otwarcia placówki. Kontakt Urząd Miasta Szydłowiec telefon, adres, e-mail. Wydziały UM Szydłowca.

Kontakt Urząd Miasta Szydłowiec

Adres: pl. Rynek Wielki 1, 26-500 Szydłowiec

Telefon: 52 391 07 01,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Szydłowiec

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Szydłowcu

Mieszkańcy miasta Szydłowca wszelkie sprawy mogą załatwić w jednostce administracyjnej, jaką jest Urząd Miasta w Szydłowcu. Zajmuje się on przede wszystkim sprawami publicznymi, a także administracyjnymi.

Urząd Miasta Szydłowiec odpowiada za zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz za utrzymanie czystości. Instytucja prowadzi wszelkie sprawy społeczne oraz sprawuje opiekę nad mieszkańcami.

Urząd Miasta Szydłowiec dane kontaktowe

Interesanci miasta Szydłowiec, którzy chcą skontaktować się z instytucją, powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Szydłowiec dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Podane zostały wszystkie numery telefonu, które przypisane są do odpowiednich wydziałów.

Urząd Miasta w Szydłowcu obsługuje również pocztę elektroniczną. Kontakt można łatwo uzyskać, wysyłając wiadomość e-mail na podany adres. Powinna ona jednak posiadać wymagane dane, ponieważ w innym przypadku interesant nie otrzyma informacji zwrotnej.

Urząd Miasta Szydłowiec godziny otwarcia

Warto zapoznać się z godzinami otwarcia urzędu przed zrealizowaniem wizyty osobistej. Urząd Miasta Szydłowiec godziny otwarcia ma ustalone według harmonogramu, który dostępny jest dla wszystkich petentów. W weekendy nie można odbyć wizyty w placówce ani uzyskać kontaktu zdalnego.

Wydziały Urzędu Miasta Szydłowca

Wewnętrzny podział Urzędu Miasta Szydłowca na wydziały ma na celu zorganizowanie pracy zatrudnionych w instytucji pracowników. Wydziały Urzędu Miasta w Szydłowcu zostały utworzone tematycznie. Oznacza to, że kwestie związane z prowadzeniem pojazdów, a także ich rejestracją realizowane są w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Szydłowca natomiast formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego czy zameldowaniem prowadzone są w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Szydłowiec.

Urząd Miasta Szydłowiec Dowody Osobiste

Wyrobienie dowodu osobistego jest obligatoryjne dla obywateli którzy ukończyli 18 r. ż. Gdzie wyrobić dowód osobisty w Szydłowcu? Formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego w Szydłowcu można zrealizować w Urzędzie Miasta Szydłowca w Wydziale Spraw Obywatelskich. procedura nie jest skomplikowana, po złożeniu wniosku dowód osobisty jest gotowy do odbioru do 30 dni. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Szydłowca działa w podanych powyżej godzinach, warto wiedzieć, że może istnieć możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Szydłowiec

Liczba wyświetleń: 55Wyszukaj dodatkowe informacje: