Urząd Miasta Szydłowiec – UM w Szydłowcu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Szydłowiec – UM w Szydłowcu

Urząd Miasta w Szydłowcu godziny otwarcia placówki. Kontakt Urząd Miasta Szydłowiec telefon, adres, e-mail. Wydziały UM Szydłowca.

Urząd Miasta Szydłowiec dane kontaktowe

Interesanci miasta Szydłowiec, którzy chcą skontaktować się z instytucją, powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Szydłowiec dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Podane zostały wszystkie numery telefonu, które przypisane są do odpowiednich wydziałów.

Urząd Miasta w Szydłowcu obsługuje również pocztę elektroniczną. Kontakt można łatwo uzyskać, wysyłając wiadomość e-mail na podany adres. Powinna ona jednak posiadać wymagane dane, ponieważ w innym przypadku interesant nie otrzyma informacji zwrotnej.

Urząd Miasta Szydłowiec godziny otwarcia

Warto zapoznać się z godzinami otwarcia urzędu przed zrealizowaniem wizyty osobistej. Urząd Miasta Szydłowiec godziny otwarcia ma ustalone według harmonogramu, który dostępny jest dla wszystkich petentów. W weekendy nie można odbyć wizyty w placówce ani uzyskać kontaktu zdalnego.

Kontakt Urząd Miasta Szydłowiec

Adres: pl. Rynek Wielki 1, 26-500 Szydłowiec

Telefon: 52 391 07 01,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Szydłowiec:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Szydłowcu

Mieszkańcy miasta Szydłowca wszelkie sprawy mogą załatwić w jednostce administracyjnej, jaką jest Urząd Miasta w Szydłowcu. Zajmuje się on przede wszystkim sprawami publicznymi, a także administracyjnymi.

Urząd Miasta Szydłowiec odpowiada za zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz za utrzymanie czystości. Instytucja prowadzi wszelkie sprawy społeczne oraz sprawuje opiekę nad mieszkańcami.

Wydziały Urzędu Miasta Szydłowca

Wewnętrzny podział Urzędu Miasta Szydłowca na wydziały ma na celu zorganizowanie pracy zatrudnionych w instytucji pracowników. Wydziały Urzędu Miasta w Szydłowcu zostały utworzone tematycznie. Oznacza to, że kwestie związane z prowadzeniem pojazdów, a także ich rejestracją realizowane są w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Szydłowca natomiast formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego czy zameldowaniem prowadzone są w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Szydłowiec.

Urząd Miasta Szydłowiec Dowody Osobiste

Wyrobienie dowodu osobistego jest obligatoryjne dla obywateli którzy ukończyli 18 r. ż. Gdzie wyrobić dowód osobisty w Szydłowcu? Formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego w Szydłowcu można zrealizować w Urzędzie Miasta Szydłowca w Wydziale Spraw Obywatelskich. procedura nie jest skomplikowana, po złożeniu wniosku dowód osobisty jest gotowy do odbioru do 30 dni. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Szydłowca działa w podanych powyżej godzinach, warto wiedzieć, że może istnieć możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Szydłowiec

Liczba wyświetleń: 428Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS