Urząd Miasta Tłuszcz – UM w Tłuszczowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Harmonogram godzin otwarcia Urzędu Miasta w Tłuszczowie. Urząd Miasta Tłuszcza telefon, adres, e-mail. Urząd Miasta Tłuszcz opłata skarbowa.

Kontakt Urząd Miasta Tłuszcz

Adres: ul. Warszawska 10, 05-240 Tłuszcz

Telefon: 29 75 73 016,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Tłuszcz

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 8:00-18:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-14:00

Tłuszcz Urząd Miasta

W mieście Tłuszcz znajduje się instytucja, którą jest Urząd Miasto Tłuszcz. Zajmuje się on przede wszystkim administrowaniem, a także zarządzaniem miastem. Główne zadania, jakie realizuje Tłuszcz Urząd Miasta to między innymi planowanie oraz inwestowanie, zarządzanie infrastrukturą, a także wydawanie dokumentów.

Urząd Miasta Tłuszcz kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Tłuszczowie, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Tłuszcz komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Tłuszcza jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Tłuszcza umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Tłuszcza umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Tłuszczowie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Tłuszcza można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Tłuszcza. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Tłuszcza jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Urząd Miasta Tłuszcz wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Tłuszcz wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Tłuszcza podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Tłuszcz formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Tłuszcza podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Tłuszcza w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Tłuszcz

Liczba wyświetleń: 77Wyszukaj dodatkowe informacje: