Urząd Miasta Tłuszcz – UM w Tłuszczowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Tłuszcz – UM w Tłuszczowie

Harmonogram godzin otwarcia Urzędu Miasta w Tłuszczowie. Urząd Miasta Tłuszcza telefon, adres, e-mail. Urząd Miasta Tłuszcz opłata skarbowa.

Urząd Miasta Tłuszcz kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Tłuszczowie, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Tłuszcz komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Tłuszcza jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Tłuszcza umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Tłuszcza umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Tłuszczowie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Tłuszcza można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Tłuszcza. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Tłuszcza jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Tłuszcz

Adres: ul. Warszawska 10, 05-240 Tłuszcz

Telefon: 29 75 73 016,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Tłuszcz:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 8:00-18:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-14:00

Tłuszcz Urząd Miasta

W mieście Tłuszcz znajduje się instytucja, którą jest Urząd Miasto Tłuszcz. Zajmuje się on przede wszystkim administrowaniem, a także zarządzaniem miastem. Główne zadania, jakie realizuje Tłuszcz Urząd Miasta to między innymi planowanie oraz inwestowanie, zarządzanie infrastrukturą, a także wydawanie dokumentów.

Urząd Miasta Tłuszcz wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Tłuszcz wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Tłuszcza podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Tłuszcz formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Tłuszcza podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Tłuszcza w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Tłuszcz

Liczba wyświetleń: 297Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS