Urząd Miasta Toszek – UM w Toszku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Urząd Miasta Toszek – UM w Toszku

Urząd Miasta Toszek godziny otwarcia placówki. Kontakt z Urzędem Miasta Toszka – telefon, numer, adres, e-mail. Wydziały UM Toszek.

Urząd Miasta Toszek telefon

Udostępniany przez Urząd Miasta Toszek telefon to najszybszy kanał kontaktowy, który umożliwia petentom natychmiast uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kontakt telefoniczny to nie jedyny sposób na otrzymanie potrzebnych danych. Interesanci mają też możliwość skorzystania z podanego adresu e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać treść, która bardzo szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Kontakt z Urzędem Miasta Toszka możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia.

Urząd Miasta Toszek godziny otwarcia

Wszystkie zainteresowane osoby obsługiwane są przez pracowników instytucji w godzinach jej otwarcia. W soboty oraz niedziele petenci nie są obsługiwani przez Urząd Miasta Toszka. Należy wiedzieć, że Urząd Miasta Toszek godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej i każda osoba ma do nich wgląd.

Kontakt Urząd Miasta Toszek

Adres: ul. Bolesława Chrobrego 2, 44-180 Toszek

Telefon: +48 322 378 000,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Toszek:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-17:00
  • piątek 7:00-13:00

Toszek Urząd Miasta

Petenci, udając się do Urzędu Miasta w Toszku mogą załatwić szereg spraw, do których należy między innymi wyrobienie dowodu osobistego, odbiór prawa jazdy, a także uzyskania różnych zezwoleń. Pracownicy, którzy obsługują Toszek Urząd Miasta mają wysokie kwalifikacje, a także duże doświadczenie zawodowe, dzięki temu potrafią udzielić profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Urząd Miasta Toszek Wydział Komunikacji

Mieszczący się w jednostce organizacyjnej Urząd Miasta Toszek Wydział Komunikacji realizuje wiele różnych spraw. Petenci mogą odebrać tam prawo jazdy oraz zezwolenia, które dotyczą przewozów ludzi i towarów. Ten wydział załatwia również sprawy związane z rejestracją pojazdu.

Urząd Miasta Toszek dowody osobiste

W celu wyrobienia dowodu osobistego należy złożyć osobiście wymagany wniosek. Koniecznością jest również zabranie ze sobą jednej kolorowej fotografii. Powinna ona posiadać wymiary 35 mm x 45 mm. Całej procedury nie można zrealizować drogą elektroniczną. Wyjątek jest wtedy, kiedy dokument jest przeznaczony dla dziecka, które nie ukończyło jeszcze dwunastego roku życia. Urząd Miasta Toszek dowody osobiste wydaje w Wydziale Spraw Obywatelskich.

Mapa Urząd Miasta Toszek

Liczba wyświetleń: 284Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS