Urząd Miasta Tułowice – UM w Tułowicach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: opolskie

Urząd Miasta Tułowice – UM w Tułowicach

Urząd Miasta Tułowice godziny otwarcia, godziny obsługi petentów. Tułowice Urząd Miasta Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Kontakt z UM Tułowice.

Urząd Miasta Tułowice kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Tułowice kontakt zdalny zainteresowane osoby mogą uzyskać na dwa sposoby. Kontakt z tą instytucją można uzyskać korzystając z poczty elektronicznej, a także korzystając z podanego numeruj telefonu. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta w Tułowicach udostępnione zostały na głównej stronie internetowej instytucji. Godnym uwagi jest fakt, że połączenia mogą zostać zrealizowane wyłącznie w godzinach otwarcie urzędu.

Urząd Miasta Tułowice godziny otwarcia

Interesanci powinni wiedzieć, że w jednostce organizacyjnej, którą jest Urząd Miasta Tułowice godziny otwarcia są adekwatne do godzin obsługi petentów. Harmonogram, który dotyczy godzin otwarcia został opublikowany na głównej stronie internetowej. Warto zapamiętać, że w weekendy instytucja nie przyjmuje interesantów.

Kontakt Urząd Miasta Tułowice

Adres: ul. Szkolna 1, 49-130 Tułowice

Telefon: +48 774 600 143,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Tułowice:

  • poniedziałek 8:00-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:30

Urząd Miasta w Tułowicach

Osoby, które pracują w Urzędzie Miasta Tułowice mają odpowiednie wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz wysokie kwalifikacje. Każda wizyta osobista w tej instytucji przebiega bardzo profesjonalnie. Urząd Miasta w Tułowicach realizuje wiele spraw oraz świadczy pomoc mieszkańcom miasta. W tym urzędzie można uzyskać potrzebne dokumenty oraz pozwolenia.

Urząd Miasta w Tułowicach podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Tułowic zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Tułowicach podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Tułowic umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Tułowice

Liczba wyświetleń: 333Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS