Urząd Miasta Ulanów – UM w Ulanowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podkarpackie

Urząd Miasta Ulanów – UM w Ulanowie

Kontakt mailowy do Urzędu Miasta Ulanów, numer telefonu, adres. Czym zajmuje się Wydział Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta Ulanowa?

Urząd Miasta Ulanów kontakt

Aby skontaktować się Urzędem Miasta w Ulanowie należy skorzystać z danych kontaktowych, które są publikowane na stronie jednostki administracyjnej.

Urząd Miasta Ulanów kontakt zdalny umożliwia interesantom za pośrednictwem dwóch kanałów kontaktowych. Istnieje możliwość przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Jeśli sprawa jest pilna i natychmiast trzeba uzyskać wszystkie potrzebne informacje należy skorzystać z kontaktu telefonicznego.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Ulanowie

Wizyta osobista w placówce, a także kontakt zdalny mogą zostać zrealizowane przez interesanta wyłącznie w godzinach otwarcia. Należy wiedzieć, że godziny otwarcia Urzędu Miasta w Ulanowie zostały opublikowane na głównej stronie internetowej jednostki.

Kontakt Urząd Miasta Ulanów

Adres: ul. Rynek 5, 37-410 Ulanów

Telefon: 015 8763041,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Ulanów:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-16:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Ulanowie

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Ulanowie prowadzi obsługę mieszkańców w wielu różnych kwestiach. Opiekuje się mieszkańcami, a także realizuje sprawy gospodarcze, kulturalne oraz społeczne. Urząd Miasta Ulanów odpowiedzialny jest za wydawanie dokumentów prawa jazdy, a także dowodów osobistych. Wszystkie czynności wykonywane są przez odpowiednie wydziały wewnętrzne.

Urząd Miasta Ulanów wnioski

Wnioski oraz formularze do pobrania Urząd Miasta Ulanów publikuje na stronie internetowej. Każda osoba, która ma dostęp do Internetu ma do nich wgląd. Istnieje też możliwość składania wniosków drogą elektroniczną. Jest to o wiele wygodniejszy sposób, ponieważ całą procedurę można zrealizować bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Ulanowa.

Urząd Miasta Ulanowa podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Ulanowa płaci się za grunty, które nie są gruntami rolnymi lub lasem, za mieszkanie lub lokal użytkowy, które są wyodrębnione prawnie, a także za budynek. Osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej nie są zobowiązane płacić podatku od nieruchomości za budynki gospodarcze lub ich części, grunty i budynki, które są wpisane do rejestru zabytków oraz za nieużytki, użytki ekologiczne, grunty zadrzewione oraz zakrzewione.

Mapa Urząd Miasta Ulanów

Liczba wyświetleń: 275Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS