Urząd Miasta Uniejów – UM w Uniejowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: łódzkie

Urząd Miasta Uniejów – UM w Uniejowie

Urząd Miasta Uniejowa godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres. Uniejów Urząd Miasta wydziały – Wydział Spraw Obywatelskich Uniejów.

Urząd Miasta Uniejów dane kontaktowe

Osoby, które nie mają możliwości odbycia osobistej wizyty w placówce mogą załatwić sprawy zdalnie wykorzystując w tym celu udostępnianie przez Urząd Miasta Uniejów dane kontaktowe.

Kontakt zdalny z Urzędem Miasta Uniejowa możliwy jest do zrealizowania na dwa sposoby. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Wysyłając wiadomość za pośrednictwem poczty elektronicznej na odpowiedź zwrotną potrzeba poczekać zazwyczaj kilka dni roboczych.

Urząd Miasta Uniejów godziny otwarcia

Wszelkie sprawy zainteresowane osoby mogą załatwić w Urzędzie Miasta Uniejowa jedynie w dni robocze od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzin. W weekendy placówka jest zamknięta. Wszelkie zmiany, które dotyczą zmiany harmonogramu godzin urzędowania zostaną zaktualizowane na głównej stronie internetowej.

Kontakt Urząd Miasta Uniejów

Adres: ul. Błogosławionego Bogumiła 13, 99-210 Uniejów

Telefon: 63 288 97 40, 63 288 97 44

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Uniejów:

  • poniedziałek 9:00-17:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-16:00

Urząd Miasta w Uniejowie

Istniejący w mieście Uniejów Urząd Miasta Uniejów odpowiedzialny jest przede wszystkim za zarządzanie, a także administrowaniem miastem. Do jego głównych obowiązków należy troska o mieszkańców oraz realizowanie różnych spraw, które związane są z kulturą, gospodarką, a także planowaniem i zarządzaniem infrastrukturą.

Urząd Miasta Uniejów Wydział Komunikacji

Mieszczący się w jednostce organizacyjnej Urząd Miasta Uniejów Wydział Komunikacji realizuje wiele różnych spraw. Petenci mogą odebrać tam prawo jazdy oraz zezwolenia, które dotyczą przewozów ludzi i towarów. Ten wydział załatwia również sprawy związane z rejestracją pojazdu.

Urząd Miasta Uniejów dowody osobiste

W celu wyrobienia dowodu osobistego należy złożyć osobiście wymagany wniosek. Koniecznością jest również zabranie ze sobą jednej kolorowej fotografii. Powinna ona posiadać wymiary 35 mm x 45 mm. Całej procedury nie można zrealizować drogą elektroniczną. Wyjątek jest wtedy, kiedy dokument jest przeznaczony dla dziecka, które nie ukończyło jeszcze dwunastego roku życia. Urząd Miasta Uniejów dowody osobiste wydaje w Wydziale Spraw Obywatelskich.

Mapa Urząd Miasta Uniejów

Liczba wyświetleń: 342Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS