Urząd Miasta Ustrzyki Dolne – UM w Ustrzykach Dolnych

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podkarpackie

Urząd Miasta Ustrzyki Dolne – UM w Ustrzykach Dolnych

Ustrzyki Dolne Urząd Miasta godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres, e-mail. Urząd Miasta w Ustrzykach Dolnych dowody osobiste, wydziały.

Urząd Miasta Ustrzyki Dolne kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Ustrzyki Dolne kontakt zdalny zainteresowane osoby mogą uzyskać na dwa sposoby. Kontakt z tą instytucją można uzyskać korzystając z poczty elektronicznej, a także korzystając z podanego numeruj telefonu. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta w Ustrzykach Dolnych udostępnione zostały na głównej stronie internetowej instytucji. Godnym uwagi jest fakt, że połączenia mogą zostać zrealizowane wyłącznie w godzinach otwarcie urzędu.

Urząd Miasta Ustrzyki Dolne godziny otwarcia

Interesanci powinni wiedzieć, że w jednostce organizacyjnej, którą jest Urząd Miasta Ustrzyki Dolne godziny otwarcia są adekwatne do godzin obsługi petentów. Harmonogram, który dotyczy godzin otwarcia został opublikowany na głównej stronie internetowej. Warto zapamiętać, że w weekendy instytucja nie przyjmuje interesantów.

Kontakt Urząd Miasta Ustrzyki Dolne

Adres: ul. Mikołaja Kopernika 1, 38-700 Ustrzyki Dolne

Telefon: +48 13 460 80 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Ustrzyki Dolne:

 • poniedziałek 7:30-17:00
 • wtorek 7:30-15:30
 • środa 7:30-15:30
 • czwartek 7:30-15:30
 • piątek 7:30-14:00

Urząd Miasta w Ustrzykach Dolnych

Główną instytucją obsługującą sprawy mieszkańców Ustrzyk Dolnych jest Urząd Miasta Ustrzyk Dolnych. W placówce można zrealizować wiele formalności takich jak:

 • Zameldowanie/Wymeldowanie
 • Rejestracja pojazdu
 • Wydawanie prawa jazdy
 • Składanie wniosków o pozwolenia i zgody (np. na prowadzenie działalności gospodarczej, budowę obiektu, wycinkę drzew)
 • Wydawanie zezwoleń na organizację wydarzeń publicznych

Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych umożliwia złożenie niektórych wniosków online poprzez platformę ePUAP.

Urząd Miasta Ustrzyki Dolne wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Ustrzyki Dolne wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Ustrzyk Dolnych podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Ustrzyki Dolne formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Ustrzyk Dolnych podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Ustrzyk Dolnych w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Ustrzyki Dolne

Liczba wyświetleń: 624Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS