Urząd Miasta Wąchock – UM w Wąchocku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Miasta Wąchock – UM w Wąchocku

Urząd Miasta Wąchock kontakt – numery telefonu, adres, e-mail. Wąchock Urząd Miasta wydziały, dowody osobiste. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Wąchocku.

Urząd Miasta Wąchock kontakt

W celu uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta Wąchock należy skorzystać z danych kontaktowych, które zostały opublikowane na jego głównej stronie internetowej. Urząd Miasta Wąchock kontakt zdalny oferuje zainteresowanym osobom w formie telefonicznej, a także przesyłając wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Udostępniany przez Urząd Miasta Wąchock telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na nurtujące pytania.

Urząd Miasta Wąchock godziny otwarcia

Harmonogram dotyczący godzin otwarcia Urzędu Miasta Wąchocka opublikowany jest na głównej stronie internetowej instytucji. W tych godzinach interesanci mają możliwość odbycia osobistej wizyty w placówce oraz uzyskania kontaktu zdalnego.

Kontakt Urząd Miasta Wąchock

Adres: ul. Wielkowiejska 1, 27-215 Wąchock

Telefon: 41 27 36 130,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Wąchock:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-17:00
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Wąchock Urząd Miasta

Petenci, udając się do Urzędu Miasta w Wąchocku mogą załatwić szereg spraw, do których należy między innymi wyrobienie dowodu osobistego, odbiór prawa jazdy, a także uzyskania różnych zezwoleń. Pracownicy, którzy obsługują Wąchock Urząd Miasta mają wysokie kwalifikacje, a także duże doświadczenie zawodowe, dzięki temu potrafią udzielić profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Wydziały Urzędu Miasta Wąchocka

Urząd Miasta Wąchocka został podzielony wewnętrznie na wydziały, aby umożliwić lepsze zarządzanie pracą zatrudnionych tam pracowników. Wydziały są ułożone tematycznie, co oznacza, że sprawy dotyczące prowadzenia i rejestracji pojazdów są rozwiązywane przez Wydział Komunikacji UM Wąchock, a formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego lub zameldowaniem są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Wąchocka.

Urząd Miasta Wąchock Dowody Osobiste

Wystawienie dowodu osobistego jest obowiązkowe dla osób, które ukończyły 18 lat. Gdzie wyrobić dowód w Wąchocku? Można to zrobić w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Wąchocka. Proces nie jest skomplikowany, po złożeniu wniosku, dowód jest gotowy do odbioru w ciągu 30 dni. Wydział jest otwarty w wyznaczonych godzinach i istnieje możliwość wcześniejszego zarezerwowania terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Wąchock

Liczba wyświetleń: 257Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS