Urząd Miasta Wieluń

Urząd Miasta Wieluń

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: łódzkie

Urząd Miasta Wieluń

Dostępny aktualny kontakt Urzędu Miasta w Wieluniu. Uzyskaj informacje na temat pracy w Urzędzie Miasta w Wieluniu. Urząd Miasta Wieluń godziny pracy dla interesantów.

Urząd Miasta Wieluń kontakt

Wieluń to jedno z miast w województwie łódzkim. Mieszkańcy Wielunia mogą zgłosić się do Urzędu Miasta w celu realizacji wielu formalności takich jak uzyskanie dowodu osobistego czy zezwolenia na budowę. Urząd Miasta Wieluń znajduje się na placu Kazimierza Wielkiego 1. Urząd Miejski w Wieluniu prowadzi stacjonarną obsługę interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. 

Adres: pl. Kazimierza Wielkiego 1, 98-300 Wieluń

Wszelkie pytania dotyczące spraw załatwianych w UM Wieluń można uzyskać dzwoniąc pod odpowiedni numer. Urząd Miasta Wieluń kontakt z interesantami obsługuje przez telefon pod numerem 43 8860234 lub 43 8860228. Warto wiedzieć, że zapytania można również kierować na adres poczty elektroniczne UM w Wieluniu.

Telefon: 43 886 0234 lub 43 886 0228
E-mail: [email protected] 

Burmistrz Wielunia kontakt

Aby skontaktować się z Burmistrzem miasta Wieluń, można skorzystać z podanego powyżej numeru telefonu. Łącząc się telefonicznie z sekretariatem można uzyskać termin osobistego spotkania z burmistrzem miasta. Taka forma kontaktu nie zawsze jest możliwa. Warto wiedzieć, że w każdy poniedziałek Burmistrz Wielunia obsługuje interesantów w Urzędzie Miasta Wieluń od 9:00 do 16:00 w sprawie skarg i wniosków. Kontakt z Burmistrzem Wielunia bezpośrednio przez telefon nie jest aktualnie możliwy.

Urząd Miasta Wieluń Praca

Zaleca się przeglądać stronę internetową Urzędu Miasta w Wieluniu. Może zdarzyć się sytuacja gdy zostanie opublikowane ogłoszenie o prace w Urzędzie Miasta Wieluń. W miejscu takim jak Urzad Miasta Wieluń praca często jest oferowana. 

Liczba wyświetleń: 915Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS