Urząd Miasta Wieruszów – UM w Wieruszowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: łódzkie

Urząd Miasta Wieruszów – UM w Wieruszowie

Urząd Miasta Wieruszów godziny otwarcia, godziny obsługi petentów. Wieruszów Urząd Miasta Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Kontakt z UM Wieruszów.

Urząd Miasta Wieruszów kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta w Wieruszowie warto skorzystać z danych kontaktowych udostępnionych przez placówkę. Aktualnie Urząd Miasta Wieruszów kontakt z mieszkańcami prowadzi zdalnie przez telefon i pocztę elektroniczną. Trzeba pamiętać, że możliwość kontaktu z Urzędem Miasta w Wieruszowie jest dostępna jedynie w godzinach otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Wieruszowie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Wieruszowa są zawsze dostępne na stronie placówki administracyjnej. Urząd Miasta Wieruszów godziny otwarcia zaleca zweryfikować przed wizytą w oddziale. Obsługa klientów w podanych godzinach prowadzona jest we wszystkie dni robocze. Urząd Miasta Wieruszowa pozostaje nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Wieruszów

Adres: ul. Rynek 1-7, 98-400 Wieruszów

Telefon: 0048 (62) 78 32 610,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Wieruszów:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Wieruszowie

Mieszkańcy miasta Wieruszowa wszelkie sprawy mogą załatwić w jednostce administracyjnej, jaką jest Urząd Miasta w Wieruszowie. Zajmuje się on przede wszystkim sprawami publicznymi, a także administracyjnymi.

Urząd Miasta Wieruszów odpowiada za zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz za utrzymanie czystości. Instytucja prowadzi wszelkie sprawy społeczne oraz sprawuje opiekę nad mieszkańcami.

Urząd Miasta Wieruszów wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Wieruszów wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Wieruszowa podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Wieruszów formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Wieruszowa podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Wieruszowa w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Wieruszów

Liczba wyświetleń: 268Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS