Urząd Miasta Wiskitki – UM w Wiskitkach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Wiskitki – UM w Wiskitkach

Telefon do Urzędu Miasta Wiskitek. Urząd Miasta w Wiskitkach adres, kontakt, e-mail. Za co trzeba uiścić opłatę skarbową w Urzędzie Miasta Wiskitki?

Urząd Miasta Wiskitki dane kontaktowe

Jeśli występuje potrzeba uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta w Wiskitkach, warto zapoznać się z dostępnymi kanałami kontaktu. Aktualnie Urząd Miasta Wiskitki kontakt to zrobić telefonicznie lub mailowo w godzinach otwarcia instytucji. Dane kontaktowe dostępne są powyżej. Przy próbie kontaktowania się z UM Wiskitki telefonicznie, warto pamiętać aby mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie, gdyby konieczna była weryfikacja danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Wiskitkach

Urząd Miasta Wiskitki jest czynny w wybranych godzinach od poniedziałku do piątku. W weekendy Urząd Miasta Wiskitek nie świadczy usług petentom, jednak mogą wystąpić sytuacje w których zostanie uruchomiony dodatkowy dyżur w sobotę. Urząd Miasta Wiskitki godziny otwarcia ustanowił tak aby umożliwić skorzystanie z usług jak największej ilości osób.

Kontakt Urząd Miasta Wiskitki

Adres: ul. Kościuszki 1, 96-315 Wiskitki

Telefon: 46 854 50 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Wiskitki:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 8:00-17:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-15:00

Urząd Miasta w Wiskitkach

W Wiskitkach Urząd Miasta jest odpowiedzialny za administrowanie i zarządzanie miastem. Jego główne obowiązki to: opieka nad mieszkańcami, zarządzanie sprawami gospodarczymi, kulturalnymi i społecznymi, planowanie i realizacja inwestycji, zarządzanie infrastrukturą. Urząd Miasta w Wiskitkach również odpowiada za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz utrzymywanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Wiskitek są odpowiedzialni za wykonywanie powierzonych im zadań, współpracę z innymi instytucjami i organizacjami, a także za komunikację z mieszkańcami.

Urząd Miasta w Wiskitkach wydziały

W Urzędzie Miasta Wiskitek istnieją wydziały wewnętrzne, aby umożliwić płynne i efektywne funkcjonowanie instytucji oraz ułatwienie obsługi klientów. Funkcjonujące w instytucji jaką jest Urząd Miasta Wiskitki wydziały wewnętrzne umożliwiają podział zadań i obowiązków w urzędzie, co pozwala na lepsze wykorzystanie umiejętności pracowników i ulepszenie procesów decyzyjnych i administracyjnych.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Wiskitek

Sprawy dotyczące komunikacji i pojazdów w Wiskitkach można załatwić w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Wiskitek. Wydział Komunikacji mieści się pod podanym powyżej adresem. Obecnie, Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Wiskitek nie wymaga wcześniejszej rezerwacji i klienci są przyjmowani według kolejki. Istnieje jednak możliwość kontaktu telefonicznego w tej kwestii.

Mapa Urząd Miasta Wiskitki

Liczba wyświetleń: 375Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS