Urząd Miasta Wisła – UM w Wiśle

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Urząd Miasta Wisła – UM w Wiśle

Wisła Urząd Miasta godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres, e-mail. Urząd Miasta w Wiśle dowody osobiste, wydziały.

Urząd Miasta Wisła telefon

Głównym kanałem kontaktu obsługiwanym przez Urząd Miasta Wisły jest telefon. Telefoniczna obsługa klienta w Urzędzie Miejskim w Wiśle jest prowadzona w godzinach otwarcia placówki. Trzeba pamiętać, iż podany telefon Urzędu Miasta Wisła prowadzi do centrali placówki. Niektóre stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe umożliwiające interesantom bezpośredni kontakt w danej sprawie.

Urząd Miasta Wisła godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Miasta w Wiśle obejmuje wszystkie dni robocze. Od poniedziałku do piątku Urząd Miasta Wisły funkcjonuje i prowadzi zarówno stacjonarną, jak i telefoniczną obsługę petentów. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Wiśle zostały oparte na potrzebach odwiedzających placówkę klientów.

Dokładne godziny otwarcia Urzędu Miasta Wisła można uzyskać kontaktując się z placówką, jednak wygodniejszą opcją weryfikacja informacji online.

Kontakt Urząd Miasta Wisła

Adres: Plac Bogumiła Hoffa 3, 43-460 Wisła

Telefon: 33 855 24 25,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Wisła:

 • poniedziałek: 7:00-15:00
 • wtorek: 7:00-16:00
 • środa 7:00-15:00
 • czwartek: 7:00-16:00
 • piątek: 7:00-13:00

Urząd Miasta w Wiśle

W Wiśle Urząd Miasta zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem miastem. Do głównych zadań Urzędu Miasta Wisły należą:

 • opieka nad mieszkańcami Wisły
 • prowadzenie spraw gospodarczych, kulturalnych i społecznych w Wiśle
 • planowanie i realizacja inwestycji na terenie Wisły
 • zarządzanie infrastrukturą

Urząd Miasta Wisła odpowiada też za wydawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta. Pracownicy Urzędu Miasta Wisły są odpowiedzialni za wykonywanie wszystkich powierzonych im zadań, współpracę z innymi instytucjami i organizacjami, a także za komunikację z mieszkańcami.

Urząd Miasta Wisła wydziały

Urząd Miasta Wisła jest placówką, w której funkcjonują wydziały, aby ułatwić i uporządkować organizację pracy. Każdy z wydziałów odpowiada za inny zakres spraw, dzięki czemu petenci szybciej i łatwiej mogą zrealizować swoje potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Wisły to między innymi Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości i Wydział Ochrony Środowiska. Urząd Miasta Wisła podzielił swoje wydziały na podstawie realizowanych w nich spraw, co umożliwia petentom łatwe i szybkie uzyskanie informacji o tym, do którego wydziału powinni się skierować.

Urząd Miasta Wisła podatek od nieruchomości

Opłaty należności w związku z funkcjonowaniem podatku od nieruchomości Urząd Miasta Wisła przyjmuje na numer konta. Dane te dostępne są na stronie placówki. Warto pamiętać, że w sprawie jaką jest podatek od nieruchomości Urząd Miasta Wisła udziela informacji telefonicznie, mailowo oraz stacjonarnie w swojej siedzibie.

Mapa Urząd Miasta Wisła

Liczba wyświetleń: 631Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS