Urząd Miasta Władysławowo – UM w Władysławowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: pomorskie

Urząd Miasta Władysławowo – UM w Władysławowie

Urząd Miasta Władysławowo godziny otwarcia, adres. Władysławowo Urząd Miasta kontakt, telefon, numer e-mail. Wydziały Urzędu Miasta Władysławowa.

Urząd Miasta Władysławowo telefon

Kontakt telefoniczny z Urzędem Miasta Władysławowa jest najszybszą opcją na uzyskanie wsparcia pracowników. Aktualne Urząd Miasta Władysławowo telefon obsługuje w godzinach otwarcia placówki. Warto dodać, że podany numer telefonu Urzędu Miasta Władysławowa jest jedynie numerem centrali. Istnieje również możliwość kontaktu z wybranymi wydziałami wewnętrznymi.

Oczywiście telefon nie jest jedynym kanałem kontaktu jaki Urząd Miasta Władysławowo oferuje. Zapytania można kierować również mailowo.

Urząd Miasta Władysławowo godziny otwarcia

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Władysławowa są stale dostępne online do wglądu dla petentów chcących odwiedzić placówkę osobiście. Warto dodać, że Urząd Miasta Władysławowo godziny otwarcia może zaktualizować, z tego względu przed planowaną wizytą, warto skontaktować się telefonicznie i potwierdzić informacje.

Kontakt Urząd Miasta Władysławowo

Adres: Hallera 19, 84-120 Władysławowo

Telefon: +48 586 745 400 ,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Władysławowo:

 • poniedziałek: 7:30-15:30
 • wtorek: 7:30-15:30
 • środa 7:30-15:30
 • czwartek: 7:30-17:30
 • piątek: 7:30-14:00

Urząd Miasta w Władysławowie

Główną instytucją obsługującą sprawy mieszkańców Władysławowa jest Urząd Miasta Władysławowa. W placówce można zrealizować wiele formalności takich jak:

 • Zameldowanie/Wymeldowanie
 • Rejestracja pojazdu
 • Wydawanie prawa jazdy
 • Składanie wniosków o pozwolenia i zgody (np. na prowadzenie działalności gospodarczej, budowę obiektu, wycinkę drzew)
 • Wydawanie zezwoleń na organizację wydarzeń publicznych

Urząd Miejski w Władysławowie umożliwia złożenie niektórych wniosków online poprzez platformę ePUAP.

Urząd Miasta Władysławowo wydziały

Urząd Miasta Władysławowo jest placówką, w której funkcjonują wydziały, aby ułatwić i uporządkować organizację pracy. Każdy z wydziałów odpowiada za inny zakres spraw, dzięki czemu petenci szybciej i łatwiej mogą zrealizować swoje potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Władysławowa to między innymi Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości i Wydział Ochrony Środowiska. Urząd Miasta Władysławowo podzielił swoje wydziały na podstawie realizowanych w nich spraw, co umożliwia petentom łatwe i szybkie uzyskanie informacji o tym, do którego wydziału powinni się skierować.

Urząd Miasta Władysławowo podatek od nieruchomości

Opłaty należności w związku z funkcjonowaniem podatku od nieruchomości Urząd Miasta Władysławowo przyjmuje na numer konta. Dane te dostępne są na stronie placówki. Warto pamiętać, że w sprawie jaką jest podatek od nieruchomości Urząd Miasta Władysławowo udziela informacji telefonicznie, mailowo oraz stacjonarnie w swojej siedzibie.

Mapa Urząd Miasta Władysławowo

Liczba wyświetleń: 572Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS