Urząd Miasta Wolbórz – UM w Wolborzu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: łódzkie

Urząd Miasta Wolbórz – UM w Wolborzu

Urząd Miasta Wolbórz godziny otwarcia placówki. Kontakt z Urzędem Miasta Wolborza – telefon, numer, adres, e-mail. Wydziały UM Wolbórz.

Urząd Miasta Wolbórz dane kontaktowe

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać do instytucji Urząd Miasta Wolbórz dane kontaktowe mogą je bez problemu odnaleźć na głównej stronie internetowej. Oferowany przez Urząd Miasta w Wolborzu kontakt zdalny zapewnia szybkie uzyskanie wszystkich potrzebnych informacji bez konieczności wychodzenia z domu. W przypadku pilnej sprawy zalecane jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego, ponieważ w przypadku poczty elektronicznej czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną może okazać się znacznie dłuższy.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Wolborzu

Interesanci, którzy chcą załatwić wszelkie sprawy powinni znać godziny otwarcia Urzędu Miasta w Wolborzu. Instytucja przyjmuje petentów od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. W soboty i niedziele nie można skorzystać z usług oferowanych przez ten urząd.

Kontakt Urząd Miasta Wolbórz

Adres: Pl. Jagiełły 28, 97-320 Wolbórz

Telefon: (44) 61 64 241, (44) 61 64 251

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Wolbórz:

  • poniedziałek 7:45-14:15
  • wtorek 7:45-14:30
  • środa 7:45-14:15
  • czwartek 7:45-14:15
  • piątek 7:45-13:15

Wolbórz Urząd Miasta

Urząd Miasta Wolborza składa się z wielu oddzielnych wydziałów. Każdy z nich odpowiada za inny rodzaj spraw. Dzięki istniejącym wydziałom zarządzanie jest sprawne oraz bardziej efektowne. Wolbórz Urząd Miasta odpowiedzialny jest przede wszystkim za prowadzenie spraw kulturalnych, oraz gospodarczych i społecznych. Jego zadaniem jest zarządzanie infrastrukturą oraz ułatwianie życia mieszkańcom miasta.

Urząd Miasta Wolbórz podatek od nieruchomości

Ważnym aspektem jest to, że w instytucji Urząd Miasta Wolbórz podatek od nieruchomości zobowiązani są płacić użytkownicy gruntów wieczystych, właściciele nieruchomości, posiadacze mienia publicznego, a także posiadacza samoistni nieruchomości.

Zwolnieni z płacenia tego podatku są właściciele budynków gospodarczych, które służą do działalności leśnej lub rybackiej. Nie muszą go płacić również osoby, które są właścicielami budynków położonych na gruntach gospodarstw rolnych.

Urząd Miasta w Wolborzu dowody osobiste

Istniejący w Urzędzie Miasta Wolbórz Wydział Spraw Obywatelskich zajmuje się wydawaniem dowodów osobistych, czyli obowiązkowych dokumentów potwierdzających tożsamość. Urząd Miasta w Wolborzu dowody osobiste może wydać dopiero po wcześniejszym złożeniu przez interesanta odpowiedniego wniosku. Petenci obowiązkowo powinni zabrać również ze sobą jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Czas oczekiwania na odbiór dokumentu to maksymalnie trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Wolbórz

Liczba wyświetleń: 271Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS