Urząd Miasta Wołczyn – UM w Wołczynie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: opolskie

Wołczyn Urząd Miasta godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres, e-mail. Urząd Miasta w Wołczynie dowody osobiste, wydziały.

Kontakt Urząd Miasta Wołczyn

Adres: Dworcowa 1, 46-250 Wołczyn

Telefon: 77 418 83 40,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Wołczyn

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Wołczyn Urząd Miasta

Urząd Miasta Wołczyna jest ważną placówką dla mieszkańców, pełniącą wiele funkcji i umożliwiającą realizację wielu spraw administracyjnych. Jest on niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania miasta i jego mieszkańców. Urząd Miasta Wołczyna jest odpowiedzialny za wiele aspektów funkcjonowania miasta, w tym za zarządzanie nieruchomościami, zapewnianie bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz udzielanie informacji i pomocy mieszkańcom.

Urząd Miasta Wołczyn posiada swoją stacjonarną siedzibę, w której obsługiwani są petenci. W placówce można uzyskać wsparcie w zakresie różnych spraw administracyjnych, a także uzyskać informacje dotyczące miasta i jego funkcjonowania.

Urząd Miasta Wołczyn kontakt – telefon, numer, adres

Z Urzędem Miasta w Wołczynie można skontaktować się telefonicznie pod numerem kontaktowym. Urząd Miasta Wołczyn telefon obsługuje w godzinach pracy. Warto wspomnieć, że instytucja mieści się w dogodnej dla petentów lokalizacji. Urząd Miasta Wołczyn kontakt obsługuje telefonicznie, nie można jednak zapominać o mailowej obsłudze klienta. Pytania można również kierować na adres poczty elektronicznej Urzędu Miasta w Wołczynie.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Wołczynie

W przypadku wizyty osobistej, jak i próby połączenia się telefonicznego z Urzędem Miasta w Wołczynie, godziny otwarcia są bardzo istotne dla petentów. Aktualne w placówce jaką jest Urząd Miasta Wołczyn godziny otwarcia zostały ustalone odgórnie w taki sposób aby jak największa ilość osób mogła skorzystać z usług. Wszelkie pytania związane z godzinami otwarcia Urzędu Miasta w Wołczynie a także ewentualnymi zmianami harmonogramu pracy placówki można kierować telefonicznie na numer Urzędu Miasta Wołczyna.

Urząd Miasta Wołczyn dowody osobiste

Zainteresowane osoby, które w jednostce, jaką jest Urząd Miasta Wołczyn chcą wyrobić dowód osobisty, powinny w tym celu złożyć odpowiedni wniosek. Do wniosku należy obowiązkowo dołączyć jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Drogą elektroniczną całą procedurę można zrealizować wyłącznie wtedy, gdy dokument jest przeznaczony dla dziecka, które nie ukończyło jeszcze dwunastego roku życia. Urząd Miasta Wołczyn dowody osobiste wydaje do trzydziestu dni roboczych.

Urząd Miasta Wołczyn opłata skarbowa

Wiele formalności, które interesanci załatwiają w urzędzie wymaga uiszczenia opłaty skarbowej. W jednostce Urząd Miasta Wołczyn opłata skarbowa może zostać uregulowana przelewem na podany rachunek bankowy.

Mapa Urząd Miasta Wołczyn

Liczba wyświetleń: 25Wyszukaj dodatkowe informacje: