Urząd Miasta Wyśmierzyce – UM w Wyśmierzycach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Wyśmierzyce – UM w Wyśmierzycach

Kontakt mailowy do Urzędu Miasta Wyśmierzyce, numer telefonu, adres. Czym zajmuje się Wydział Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta Wyśmierzyc?

Urząd Miasta Wyśmierzyce telefon

Udostępniany przez Urząd Miasta Wyśmierzyce telefon to najszybszy kanał kontaktowy, który umożliwia petentom natychmiast uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kontakt telefoniczny to nie jedyny sposób na otrzymanie potrzebnych danych. Interesanci mają też możliwość skorzystania z podanego adresu e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać treść, która bardzo szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Kontakt z Urzędem Miasta Wyśmierzyc możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia.

Urząd Miasta Wyśmierzyce godziny otwarcia

Wszystkie zainteresowane osoby obsługiwane są przez pracowników instytucji w godzinach jej otwarcia. W soboty oraz niedziele petenci nie są obsługiwani przez Urząd Miasta Wyśmierzyc. Należy wiedzieć, że Urząd Miasta Wyśmierzyce godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej i każda osoba ma do nich wgląd.

Kontakt Urząd Miasta Wyśmierzyce

Adres: ul. Adama Mickiewicza 75, 26-811 Wyśmierzyce

Telefon: 48 615 70 03,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Wyśmierzyce:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Wyśmierzyce Urząd Miasta

Urząd Miejski w Wyśmierzyce pomaga wszystkim organom miasta w ich prawidłowym funkcjonowaniu. Realizuje uchwały oraz zadanie, które odgórnie zostały określone przez przypisane ustawy. Do Urzędu Miasta w Wyśmierzycach mogą udać się interesanci w celu załatwienia różnych spraw. Stanowiska pracy zajmują tam wyłącznie odpowiednio wykształcone osoby, które mają duże kompetencje oraz wysokie kwalifikacje.

Urząd Miasta Wyśmierzyce podatek od nieruchomości

Ważnym aspektem jest to, że w instytucji Urząd Miasta Wyśmierzyce podatek od nieruchomości zobowiązani są płacić użytkownicy gruntów wieczystych, właściciele nieruchomości, posiadacze mienia publicznego, a także posiadacza samoistni nieruchomości.

Zwolnieni z płacenia tego podatku są właściciele budynków gospodarczych, które służą do działalności leśnej lub rybackiej. Nie muszą go płacić również osoby, które są właścicielami budynków położonych na gruntach gospodarstw rolnych.

Urząd Miasta w Wyśmierzycach dowody osobiste

Istniejący w Urzędzie Miasta Wyśmierzyce Wydział Spraw Obywatelskich zajmuje się wydawaniem dowodów osobistych, czyli obowiązkowych dokumentów potwierdzających tożsamość. Urząd Miasta w Wyśmierzycach dowody osobiste może wydać dopiero po wcześniejszym złożeniu przez interesanta odpowiedniego wniosku. Petenci obowiązkowo powinni zabrać również ze sobą jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Czas oczekiwania na odbiór dokumentu to maksymalnie trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Wyśmierzyce

Liczba wyświetleń: 308Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS