Urząd Miasta Wyszków – UM w Wyszkowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Wyszków – UM w Wyszkowie

Urząd Miasta w Wyszkowie godziny otwarcia placówki. Kontakt Urząd Miasta Wyszków telefon, adres, e-mail. Wydziały UM Wyszkowa.

Urząd Miasta Wyszków telefon

Jeśli chodzi o kontakt z Urzędem Miasta Wyszkowa, najlepszym rozwiązaniem jest telefoniczne zgłoszenie. Numery telefonów Urzędu Miejskiego w Wyszkowie są aktywne w czasie otwarcia placówki. Należy jednak pamiętać, że numer telefonu udostępniony jest do centrali i można skontaktować się również z konkretnymi wydziałami wewnętrznymi.

Kontakt z Urzędem Miasta Wyszkowa nie ogranicza się jedynie do rozmowy telefonicznej. Można również skorzystać z opcji kontaktu mailowego.

Urząd Miasta Wyszków godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Miejskiego w Wyszkowie do wglądu online są dostępne całodobowo dla osób, które chcą odwiedzić placówkę osobiście. Należy pamiętać, że godziny otwarcia Urzędu Miasta Wyszków te mogą ulec zmianie, dlatego przed wizytą warto sprawdzić aktualne informacje kontaktując się telefonicznie.

Kontakt Urząd Miasta Wyszków

Adres: Aleja Róż 2, 07-200 Wyszków

Telefon: 29 742 42 01, 29 742 42 08

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Wyszków:

 • poniedziałek 8:00-16:00
 • wtorek 8:00-18:00
 • środa 8:00-16:00
 • czwartek 8:00-16:00
 • piątek 8:00-16:00

Urząd Miasta w Wyszkowie

W Wyszkowie Urząd Miasta zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem miastem. Do głównych zadań Urzędu Miasta Wyszkowa należą:

 • opieka nad mieszkańcami Wyszkowa
 • prowadzenie spraw gospodarczych, kulturalnych i społecznych w Wyszkowie
 • planowanie i realizacja inwestycji na terenie Wyszkowa
 • zarządzanie infrastrukturą

Urząd Miasta Wyszków odpowiada też za wydawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta. Pracownicy Urzędu Miasta Wyszkowa są odpowiedzialni za wykonywanie wszystkich powierzonych im zadań, współpracę z innymi instytucjami i organizacjami, a także za komunikację z mieszkańcami.

Urząd Miasta Wyszków wydziały

Urząd Miasta Wyszkowa podzielony jest na kilka wydziałów, z których każdy ma swoje wyspecjalizowane funkcje. Wśród tych wydziałów jest Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Wyszkowie. Podział placówki na pojedyncze jednostki ułatwia organizację pracy co bezpośrednio przekłada się na szybszą obsługę petentów. Przed wizytą w Urzędzie Miasta Wyszkowa, warto zweryfikować informacje co do realizacji przez każdy z wydziałów.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Wyszkowa

Wydział Spraw Obywatelskich UM Wyszków świadczy usługi związane z administracją publiczną i samorządem terytorialnym, w tym wydawanie dokumentów, rejestrację obywateli i inne usługi. To właśnie do Wydziału Spraw Obywatelskich należy skierować się chcąc uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty. Aktualnie Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Wyszkowa działa w tych samych godzinach co cała placówka.

Mapa Urząd Miasta Wyszków

Liczba wyświetleń: 319Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS