Urząd Miasta Zakroczym – UM w Zakroczymiu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Zakroczym – UM w Zakroczymiu

Urząd Miasta Zakroczym kontakt – numery telefonu, adres, e-mail. Zakroczym Urząd Miasta wydziały, dowody osobiste. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Zakroczymiu.

Urząd Miasta Zakroczym kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Zakroczymiu, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Zakroczym komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Zakroczymia jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Zakroczymia umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Zakroczymia umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Zakroczymiu

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Zakroczymia można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Zakroczymia. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Zakroczymia jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Zakroczym

Adres: Warszawska 7, 05-170 Zakroczym

Telefon: 22 785 21 45,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Zakroczym:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 8:00-17:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-15:00

Zakroczym Urząd Miasta

Urząd Miasta Zakroczymia jest ważną placówką dla mieszkańców, pełniącą wiele funkcji i umożliwiającą realizację wielu spraw administracyjnych. Jest on niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania miasta i jego mieszkańców. Urząd Miasta Zakroczymia jest odpowiedzialny za wiele aspektów funkcjonowania miasta, w tym za zarządzanie nieruchomościami, zapewnianie bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz udzielanie informacji i pomocy mieszkańcom.

Urząd Miasta Zakroczym posiada swoją stacjonarną siedzibę, w której obsługiwani są petenci. W placówce można uzyskać wsparcie w zakresie różnych spraw administracyjnych, a także uzyskać informacje dotyczące miasta i jego funkcjonowania.

Urząd Miasta Zakroczym wnioski

Wnioski oraz formularze do pobrania Urząd Miasta Zakroczym publikuje na stronie internetowej. Każda osoba, która ma dostęp do Internetu ma do nich wgląd. Istnieje też możliwość składania wniosków drogą elektroniczną. Jest to o wiele wygodniejszy sposób, ponieważ całą procedurę można zrealizować bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Zakroczymia.

Urząd Miasta Zakroczymia podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Zakroczymia płaci się za grunty, które nie są gruntami rolnymi lub lasem, za mieszkanie lub lokal użytkowy, które są wyodrębnione prawnie, a także za budynek. Osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej nie są zobowiązane płacić podatku od nieruchomości za budynki gospodarcze lub ich części, grunty i budynki, które są wpisane do rejestru zabytków oraz za nieużytki, użytki ekologiczne, grunty zadrzewione oraz zakrzewione.

Mapa Urząd Miasta Zakroczym

Liczba wyświetleń: 214Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS