Urząd Miasta Żarki – UM w Żarkach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Urząd Miasta Żarki – UM w Żarkach

Urząd Miasta w Żarkach godziny otwarcia placówki. Kontakt Urząd Miasta Żarki telefon, adres, e-mail. Wydziały UM Żarek.

Urząd Miasta Żarki kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Żarkach, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Żarki komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Żarek jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Żarek umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Żarek umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Żarkach

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Żarek można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Żarek. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Żarek jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Żarki

Adres: Kościuszki 15/17, 42-310 Żarki

Telefon: (34) 314 80 36,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Żarki:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-16:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:00

Urząd Miasta w Żarkach

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Żarkach realizuje funkcje pomocnicze dla prezydenta, a także jego zastępców. Działania, jakie prowadzi dotyczą w szczególności spraw obywatelskich, organizacji oraz administracji, oraz zamówień publicznych i inwestycji miejskich.

Urząd Miasta Żarki wydziały

Urząd Miasta Żarki jest placówką, w której funkcjonują wydziały, aby ułatwić i uporządkować organizację pracy. Każdy z wydziałów odpowiada za inny zakres spraw, dzięki czemu petenci szybciej i łatwiej mogą zrealizować swoje potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Żarek to między innymi Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości i Wydział Ochrony Środowiska. Urząd Miasta Żarki podzielił swoje wydziały na podstawie realizowanych w nich spraw, co umożliwia petentom łatwe i szybkie uzyskanie informacji o tym, do którego wydziału powinni się skierować.

Urząd Miasta Żarki podatek od nieruchomości

Opłaty należności w związku z funkcjonowaniem podatku od nieruchomości Urząd Miasta Żarki przyjmuje na numer konta. Dane te dostępne są na stronie placówki. Warto pamiętać, że w sprawie jaką jest podatek od nieruchomości Urząd Miasta Żarki udziela informacji telefonicznie, mailowo oraz stacjonarnie w swojej siedzibie.

Mapa Urząd Miasta Żarki

Liczba wyświetleń: 263Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS