Urząd Miasta Zawichost – UM w Zawichoście

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Miasta Zawichost – UM w Zawichoście

Urząd Miasta Zawichostu godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres. Zawichost Urząd Miasta wydziały – Wydział Spraw Obywatelskich Zawichost.

Urząd Miasta Zawichost kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta w Zawichoście warto skorzystać z danych kontaktowych udostępnionych przez placówkę. Aktualnie Urząd Miasta Zawichost kontakt z mieszkańcami prowadzi zdalnie przez telefon i pocztę elektroniczną. Trzeba pamiętać, że możliwość kontaktu z Urzędem Miasta w Zawichoście jest dostępna jedynie w godzinach otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Zawichoście

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Zawichostu są zawsze dostępne na stronie placówki administracyjnej. Urząd Miasta Zawichost godziny otwarcia zaleca zweryfikować przed wizytą w oddziale. Obsługa klientów w podanych godzinach prowadzona jest we wszystkie dni robocze. Urząd Miasta Zawichostu pozostaje nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Zawichost

Adres: ul. Żeromskiego 50, 27-630 Zawichost

Telefon: (+48 15) 836 41 15, (+48 15) 836 40 04

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Zawichost:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Urząd Miasta w Zawichoście

W Zawichoście istnieje instytucja o nazwie Urząd Miasta, która jest odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie miastem. Główne obowiązki tej instytucji to troska o mieszkańców Zawichostu, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Urząd Miasta Zawichostu jest również odpowiedzialny za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie czystości i porządku w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Zawichostu wykonują powierzone im zadania, współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Miasta Zawichostu realizowane są formalności z szerokiego zakresu.

Urząd Miasta Zawichost wydziały

Urząd Miasta Zawichost jest placówką, w której funkcjonują wydziały, aby ułatwić i uporządkować organizację pracy. Każdy z wydziałów odpowiada za inny zakres spraw, dzięki czemu petenci szybciej i łatwiej mogą zrealizować swoje potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Zawichostu to między innymi Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości i Wydział Ochrony Środowiska. Urząd Miasta Zawichost podzielił swoje wydziały na podstawie realizowanych w nich spraw, co umożliwia petentom łatwe i szybkie uzyskanie informacji o tym, do którego wydziału powinni się skierować.

Urząd Miasta Zawichost podatek od nieruchomości

Opłaty należności w związku z funkcjonowaniem podatku od nieruchomości Urząd Miasta Zawichost przyjmuje na numer konta. Dane te dostępne są na stronie placówki. Warto pamiętać, że w sprawie jaką jest podatek od nieruchomości Urząd Miasta Zawichost udziela informacji telefonicznie, mailowo oraz stacjonarnie w swojej siedzibie.

Mapa Urząd Miasta Zawichost

Liczba wyświetleń: 318Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS