Urząd Miasta Zdzieszowice – UM w Zdzieszowicach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: opolskie

Urząd Miasta Zdzieszowice – UM w Zdzieszowicach

Urząd Miasta Zdzieszowice opłata skarbowa, wnioski, Wydział Komunikacji. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Zdzieszowicach, kontakt, adres e-mail.

Urząd Miasta Zdzieszowice kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Zdzieszowice telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Interesanci w celu uzyskania kontaktu mogą również wysłać wiadomość mailową. Wszystkie dane kontaktowe opublikowane są na stronie internetowej instytucji.

Urząd Miasta Zdzieszowice godziny otwarcia

Należy pamiętać, że Urząd Miasta Zdzieszowic otwarty jest w dni robocze od poniedziałku do piątku. W weekendy zainteresowane osoby nie mogą korzystać z usług, jakie oferuje instytucja. Urząd Miasta Zdzieszowice godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej. W ustalonych godzinach istnieje możliwość zrealizowania zdalnego kontaktu oraz odbycia wizyty osobistej.

Kontakt Urząd Miasta Zdzieszowice

Adres: ul. Bolesława Chrobrego 34, 47-330 Zdzieszowice

Telefon: +48 774 064 400,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Zdzieszowice:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Zdzieszowicach

Mieszkańcy miasta Zdzieszowic wszelkie sprawy mogą załatwić w jednostce administracyjnej, jaką jest Urząd Miasta w Zdzieszowicach. Zajmuje się on przede wszystkim sprawami publicznymi, a także administracyjnymi.

Urząd Miasta Zdzieszowice odpowiada za zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz za utrzymanie czystości. Instytucja prowadzi wszelkie sprawy społeczne oraz sprawuje opiekę nad mieszkańcami.

Wydziały Urzędu Miasta Zdzieszowic

Urząd Miasta Zdzieszowic został podzielony wewnętrznie na wydziały, aby umożliwić lepsze zarządzanie pracą zatrudnionych tam pracowników. Wydziały są ułożone tematycznie, co oznacza, że sprawy dotyczące prowadzenia i rejestracji pojazdów są rozwiązywane przez Wydział Komunikacji UM Zdzieszowice, a formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego lub zameldowaniem są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Zdzieszowic.

Urząd Miasta Zdzieszowice Dowody Osobiste

Wystawienie dowodu osobistego jest obowiązkowe dla osób, które ukończyły 18 lat. Gdzie wyrobić dowód w Zdzieszowicach? Można to zrobić w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Zdzieszowic. Proces nie jest skomplikowany, po złożeniu wniosku, dowód jest gotowy do odbioru w ciągu 30 dni. Wydział jest otwarty w wyznaczonych godzinach i istnieje możliwość wcześniejszego zarezerwowania terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Zdzieszowice

Liczba wyświetleń: 485Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS