Urząd Miasta Żelechów – UM w Żelechowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Żelechów – UM w Żelechowie

Kontakt mailowy do Urzędu Miasta Żelechów, numer telefonu, adres. Czym zajmuje się Wydział Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta Żelechowa?

Urząd Miasta Żelechów dane kontaktowe

W przypadku potrzeby skontaktowania się z instytucją należy wiedzieć, że Urząd Miasta Żelechów dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Kontakt można uzyskać za pomocą dostępnego numeru telefonu, a także adresu mailowego. Podczas korzystania z kontaktu telefonicznego należy mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie potrzeby weryfikacji danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Żelechowie

Urząd Miasto w Żelechowie otwarty jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w ustalonych godzinach. W soboty oraz niedziele interesanci nie mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje instytucja. W przypadku wizyty osobistej w placówce warto dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu, aby uniknąć niechcianej kolejki.

Kontakt Urząd Miasta Żelechów

Adres: ul. Rynek 1, 08-430 Żelechów

Telefon: (25) 754 11 44,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Żelechów:

 • poniedziałek 8:00-16:00
 • wtorek 8:00-16:00
 • środa 8:00-16:00
 • czwartek 8:00-16:00
 • piątek 8:00-16:00

Żelechów Urząd Miasta

Urząd Miasta Żelechowa składa się z wielu oddzielnych wydziałów. Każdy z nich odpowiada za inny rodzaj spraw. Dzięki istniejącym wydziałom zarządzanie jest sprawne oraz bardziej efektowne. Żelechów Urząd Miasta odpowiedzialny jest przede wszystkim za prowadzenie spraw kulturalnych, oraz gospodarczych i społecznych. Jego zadaniem jest zarządzanie infrastrukturą oraz ułatwianie życia mieszkańcom miasta.

Urząd Miasta Żelechów wydziały

W Urzędzie Miasta Żelechowa działy są ustanowione w celu uproszczenia rozkładu obowiązków. Każdy z wydziałów Urzędu Miasta w Żelechowie zajmuje się innym aspektem spraw. Ta organizacja pracy pozwala na szybsze załatwienie formalności przez petentów.

Wydziały Urzędu Miasta Żelechowa to przykładowo:

 • Wydział Komunikacji
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Nieruchomości
 • Wydział Ochrony Środowiska

Dostępne w placówce jaką jest Urząd Miasta Żelechów wydziały zostały podzielone odpowiednio według realizowanych w nich spraw.

Urząd Miasta Żelechów Wydział Komunikacji

W Urzędzie Miasta Żelechowa jednym z najczęściej odwiedzanych wydziałów jest Wydział Komunikacji. Ten departament zajmuje się sprawami związanymi z prawem jazdy, takimi jak uzyskanie numeru PKK i odebranie dokumentu prawa jazdy. Mieszkańcy mogą odwiedzać ten wydział w godzinach dostępności Urzędu Miasta Żelechowa i bezpośrednio się z nim skontaktować.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Żelechowa jest miejscem do którego kierują się mieszkańcy w celu rejestracji zakupionego pojazdu. W placówce można odebrać gotowe tablice rejestracyjne oraz dowód pojazdu. Trzeba pamiętać, że szybka realizacja sprawy w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Żelechowa możliwa jest po wcześniejszej rezerwacji wizyty. Warto również sprawdzić, czy w placówce nie działa biletowy system kolejkowy.

Mapa Urząd Miasta Żelechów

Liczba wyświetleń: 230Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS