Urząd Miasta Zelów – UM w Zelowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: łódzkie

Urząd Miasta Zelów – UM w Zelowie

Kontakt mailowy do Urzędu Miasta Zelów, numer telefonu, adres. Czym zajmuje się Wydział Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta Zelowa?

Urząd Miasta Zelów dane kontaktowe

Dane kontaktowe dotyczące Urzędu miasta w Zelowie interesant może odszukać na głównej stronie internetowej instytucji. Osoby, które pilnie potrzebują uzyskać wszelkie informacje powinny wybrać telefoniczny kontakt z Urzędem Miasta Zelowa. Kontakt można uzyskać również przesyłając wiadomość mailową, jednak wybierając tę formę kontaktu na odpowiedź zwrotną trzeba zaczekać trochę dłużej.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Zelowie

Odbycie osobistej wizyty w instytucji, a także uzyskanie kontaktu zdalnego możliwe jest wyłącznie w godzinach urzędowania. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Zelowie są zaplanowane według ustalone harmonogramu. Wszystkie zainteresowane osoby mogą go znaleźć na głównej stronie internetowej urzędu.

Kontakt Urząd Miasta Zelów

Adres: ul. Żeromskiego 23, 97-425 Zelów

Telefon: 44 6341 000,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Zelów:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-17:00
  • środa 8:00-15:30
  • czwartek 8:00-15:30
  • piątek 8:00-15:30

Zelów Urząd Miasta

Urząd Miasta Zelowa składa się z wielu oddzielnych wydziałów. Każdy z nich odpowiada za inny rodzaj spraw. Dzięki istniejącym wydziałom zarządzanie jest sprawne oraz bardziej efektowne. Zelów Urząd Miasta odpowiedzialny jest przede wszystkim za prowadzenie spraw kulturalnych, oraz gospodarczych i społecznych. Jego zadaniem jest zarządzanie infrastrukturą oraz ułatwianie życia mieszkańcom miasta.

Urząd Miasta w Zelowie wydziały

W Urzędzie Miasta Zelowa istnieją wydziały wewnętrzne, aby umożliwić płynne i efektywne funkcjonowanie instytucji oraz ułatwienie obsługi klientów. Funkcjonujące w instytucji jaką jest Urząd Miasta Zelów wydziały wewnętrzne umożliwiają podział zadań i obowiązków w urzędzie, co pozwala na lepsze wykorzystanie umiejętności pracowników i ulepszenie procesów decyzyjnych i administracyjnych.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Zelowa

Sprawy dotyczące komunikacji i pojazdów w Zelowie można załatwić w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Zelowa. Wydział Komunikacji mieści się pod podanym powyżej adresem. Obecnie, Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Zelowa nie wymaga wcześniejszej rezerwacji i klienci są przyjmowani według kolejki. Istnieje jednak możliwość kontaktu telefonicznego w tej kwestii.

Mapa Urząd Miasta Zelów

Liczba wyświetleń: 258Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS