Urząd Miasta Zielonka

Urząd Miasta Zielonka

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Zielonka

Urząd Miasta Zielonka numer telefonu, godziny otwarcia, adres, kontakt. Zielonka Urząd Miasta wywóz śmieci, praca, dowody osobiste, Wydział Komunikacji.

Urząd Miasta Zielonka kontakt

Urząd Miasta Zielonka kontakt zdalny udostępnia petentom za pomocą numeru telefonu oraz za pośrednictwem poczty mailowej. Należy pamiętać, że większość spraw w Urzędzie Miasta Zielonka można załatwić w formie online. 

Urząd Miasta Zielonka numery telefonu:

  • Centrala: 22 761 39 00
  • Fax: 22 761 39 35
  • Urząd Stanu Cywilnego: 22 761 39 16
  • Podatki: 22 761 39 39
  • Karty Dużej Rodziny Program 500+: 22 761 39 52
  • Ochrona Środowiska: 22 761 39 19
  • Odpady Komunalne: 22 761 39 27
  • Biuro Obsługi Interesanta: 22 761 39 13

Urząd Miasta Zielonka adres e-mail: [email protected]
Urząd Miasta Zielonka adres: ul. Lipowa 5, 05-220 Zielonka

W jednostce Urząd Miasta Zielonka opłata skarbowa powinna zostać zrealizowana na jego rachunek bankowy.

Urząd Miasta Zielonka godziny otwarcia

Instytucja, jaką jest Urząd Miasta Zielonka godziny otwarcia, ma adekwatne do godzin obsługi zainteresowanych osób. Zielonka Urząd Miasta otwarty jest od poniedziałku do piątku. W poniedziałki Urząd Miasta w Zielonce czas pracy wydłużył do 17:00. Jest to duża wygoda dla osób, które nie mogą wcześniej skorzystać z usług, jakie oferuje instytucja. 

Urząd Miasta Zielonka godziny pracy:
Poniedziałek: 8:00-17:00
Wtorek: 8:00-16:00
Środa: 8:00-16:00
Czwartek: 8:00-16:00
Piątek: 8:00-16:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Urząd Miasta Zielonka praca

Wykonywana przez Urząd Miasta Zielonka praca wymaga dużej wiedzy w zakresie prawa oraz ustaw, a także odpowiedzialności. Urząd Miasta Zielonka obsługiwany jest przez osoby, które mają na swoim koncie duże doświadczenie zawodowe, a także odbyte różne kursy oraz szkolenia. Głównym zadaniem Urzędu Miasta Zielonka jest świadczenie pomocy prezydentowi miasta w zakresie uchwał oraz realizacji różnych zadań. Prowadzony przez Urząd Miasta Zielonka wywóz śmieci odbywa się według ustalonego harmonogramu, który znajduje się na głównej stronie internetowej. 

Urząd Miasta Zielonka dowody osobiste

W Urzędzie Miasta Zielonka zainteresowane osoby mogą uzyskać dokument, jakim jest dowód osobisty. Aby tego dokonać, należy osobiście w Zielonka Urząd Miasta złożyć odpowiedni wniosek. Obowiązkowe jest również zabranie ze sobą jednej kolorowej fotografii o wymaganych wymiarach. Jeśli chodzi o dzieci poniżej 12 roku życia o dokument tożsamości, można ubiegać się zdalnie. Warto wiedzieć, że Urząd Miasta Zielonka dowody osobiste wydaje w Wydziale Spraw Obywatelskich do 30 dni roboczych, które są liczone od daty złożenia wniosku. 

Urząd Miasta Zielonka Wydział Komunikacji 

Istniejący w jednostce Urząd Miasta Zielonka Wydział Komunikacji w głównej mierze zajmuje się wydawaniem uprawnień do kierowania pojazdami. W Wydziale Komunikacji w Urzędzie Miasta Zielonka możliwe jest dokonanie rejestracji pojazdów. Realizuje on też działania związane z wydawaniem licencji na prowadzenie taksówki, zarządzanie stacjami kontroli pojazdów, a także prowadzi nadzór nad ośrodkami szkolenia kierowców. 

Liczba wyświetleń: 1595Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS