Urząd Miasta Żory

Urząd Miasta Żory

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Urząd Miasta Żory

Rejestracja pojazdu Urząd Miasta Żory Wydział Komunikacji. Urząd Miasta Żory kontakt, telefon dla mieszkańców. Oddziały UM Żory godziny otwarcia.

Urząd Miasta Żory kontakt

Żory to jedno z miast w województwie śląskim. Urząd Miasta w Żorach, mieszczący się przy ulicy Rynek 9 oraz alei Wojska Polskiego 25, oferuje szereg usług. Oprócz gabinetów prezydenta i zastępcy, do ich dyspozycji mieszkańców jest wiele wydziałów. Obecnie instytucja działa od poniedziałku do piątku.

Urząd Żory kontakt z mieszkańcami realizuje głównie telefonicznie. Warto wiedzieć, że instytucja mieści się w dwóch lokalizacjach. Jeżeli chodzi o kontakt z oddziałem przy al. Wojska Polskiego telefoniczna obsługa prowadzona jest pod numerem 32 43 48 200. Natomiast oddział Urzędu Miasta w Żorach przy Rynku 9 obsługuje połączenia telefoniczne pod numerem 32 43 48 100.

Dodatkowo Urząd Miasta Żory kontakt prowadzi mailowo z wykorzystaniem formularza kontaktowego. Wypełniając pola na odpowiednio, imie, nazwisko, e-mail, temat oraz treść wiadomości można przesłać zapytanie do Biura Obsługi Interesanta Urzędu Miasta w Żorach.

Adres: al. Wojska Polskiego 25, 44-240 Żory
Telefon: 32 43 48 200
Fax: 32 43 51 215

Adres: ul. Rynek 9, 44-240 Żory
Telefon: 32 43 48 100

Urząd Miasta Żory telefon – połączenia telefoniczne obsługiwane są jedynie w godzinach otwarcia UM. 

E-mail: [email protected]

Urząd Miasta Żory Wydział Komunikacji

Rejestracji pojazdy w Żorach można dokonać w budynku Urzędu Miasta przy głównym rynku. Dokładne miejsce realizacji formalności to Wydział Spraw Obywatelskich Referat Komunikacji Urzędu Miasta w Żorach.  W instytucji, jaką jest Urząd Miasta Żory rejestracja pojazdu czy wydanie dokumentu prawa jazdy prowadzone są w oddziale przy Rynku. Warto wiedzieć, że istnieje system elektronicznej rezerwacji kolejki. Pozwala on na wcześniejsze zapowiedzenie wizyty co skutkuje brakiem konieczności czekania w kolejce.

Urząd Miasta Żory godziny otwarcia

Urząd Miasta Żory jest dostępny w dni robocze. Jeśli chodzi o godziny pracy urzędników Urzędu Miasta Żory, należy pamiętać, że mogą się one różnić w zależności od dnia. Obecnie Urząd Miasta w Żorach jest czynny w poniedziałki od 7:30 do 17:30,  od wtorku do czwartku w godzinach od 7:30 do 15:30 oraz w piątki w godzinach 7:30-14:00.

Liczba wyświetleń: 3523Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS