Urząd Miasta Zwoleń – UM w Zwoleinu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Zwoleń – UM w Zwoleinu

Zwoleń Urząd Miasta godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres, e-mail. Urząd Miasta w Zwoleinu dowody osobiste, wydziały.

Urząd Miasta Zwoleń dane kontaktowe

Dane kontaktowe dotyczące Urzędu miasta w Zwoleinu interesant może odszukać na głównej stronie internetowej instytucji. Osoby, które pilnie potrzebują uzyskać wszelkie informacje powinny wybrać telefoniczny kontakt z Urzędem Miasta Zwolenia. Kontakt można uzyskać również przesyłając wiadomość mailową, jednak wybierając tę formę kontaktu na odpowiedź zwrotną trzeba zaczekać trochę dłużej.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Zwoleinu

Odbycie osobistej wizyty w instytucji, a także uzyskanie kontaktu zdalnego możliwe jest wyłącznie w godzinach urzędowania. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Zwoleinu są zaplanowane według ustalone harmonogramu. Wszystkie zainteresowane osoby mogą go znaleźć na głównej stronie internetowej urzędu.

Kontakt Urząd Miasta Zwoleń

Adres: Plac Kochanowskiego 1, 26-700 Zwoleń

Telefon: 48 676 22 10, 48 676 24 18

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Zwoleń:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Zwoleinu

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Zwoleinu realizuje funkcje pomocnicze dla prezydenta, a także jego zastępców. Działania, jakie prowadzi dotyczą w szczególności spraw obywatelskich, organizacji oraz administracji, oraz zamówień publicznych i inwestycji miejskich.

Urząd Miasta Zwoleń druki

Aktualnie wiele spraw w Urzędzie Miasta Zwolenia petenci mogą załatwić w formie elektronicznej. Osoby, które chcą załatwić sprawę osobiście powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Zwoleń druki do pobrania zamieszcza na głównej stronie internetowej. Każdy interesant posiadający dostęp do internetu może je wydrukować oraz uzupełnione złożyć w instytucji.

Urząd Miasta Zwoleń Wydział Spraw Obywatelskich

Zainteresowane osoby, które chcą załatwić sprawy związane z odbiorem dowodu osobistego, powinny wiedzieć, że realizuje to znajdujące się w jednostce Urząd Miasta Zwoleń Wydział Spraw Obywatelskich. O wyrobienie tego dokumentu tożsamości mogą ubiegać się osoby podczas wizyty osobistej. Załatwienie tej sprawy drogą elektroniczną niestety nie jest możliwe. Na wydanie dokumentu Urząd Miasta Zwoleń ma trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Zwoleń

Liczba wyświetleń: 256Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS