PUP Białobrzegi – Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: mazowieckie

PUP Białobrzegi – Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

Staże PUP Białobrzegi, szkolenia i kursy. Kontakt z Urzędem Pracy w Białobrzegach przez telefon i e-mail. PUP Białobrzegi rejestracja bezrobotnych i poszukujących pracy.

Oferty pracy PUP Białobrzegi

Aby spełnić swoje zadanie, jakim jest walka z bezrobociem, PUP w Białobrzegach zbiera wszystkie dostępne oferty pracy i udostępnia je osobom poszukującym zatrudnienia. Oferty pracy PUP Białobrzegi publikuje między innymi na swojej stronie internetowej. Przeglądanie przygotowanych przez Urząd Pracy Białobrzegi ofert online ma wiele zalet, jedną z nich jest możliwość szybkiego sortowania wyników według preferencji poszukującego. PUP Białobrzegi udziela informacji w tej kwestii bezpośrednio w swojej siedzibie, dla osób, które nie są w stanie samodzielnie znaleźć oferty pracy.

Dodatkowo osoby zarejestrowane w PUP Białobrzegi mogą skorzystać z doradztwa zawodowego. Aby tego dokonać, konieczne jest uprzednie zarezerwowanie wizyty.

Urząd pracy Białobrzegi staże

Forma praktycznej nauki zawodu jaką jest staż z PUP Białobrzegi, skierowana jest do osób posiadających status osoby bezrobotnej. Staż można znaleźć samodzielnie poprzez bezpośredni kontakt z pracodawcą z Białobrzegów lub online na wspomnianej stronie z ofertami pracy. PUP Białobrzegi staże realizuje przez cały rok kalendarzowy, jednak kwestia rekrutacji jest mocno zależna od ilości chętnych, a także funduszu.

Kontakt Urząd Pracy Białobrzegi

Adres: ul. Składowa 5, 26-800 Białobrzegi

Telefon: +48 613 24 80, +48 389 99 87

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Białobrzegi:

poniedziałek-piątek 7:30-15:30

Urząd Pracy w Białobrzegach

Do zadań Powiatowego Urzędu Pracy w Białobrzegach należy wiele istotnych kwestii związanych z rykiem pracy. Placówka działa na terenie całego powiatu, obsługuje zarówno mieszkańców, jak i pracodawców z tego obszaru. Poszukując pracy, szkoleń czy stażu warto skontaktować się z PUP Białobrzegi. Instytucja prowadzi szereg działań mających na celu aktywizację zawodową petentów.

PUP Białobrzegi kontakt

Jednym z oferowanych kanałów kontaktu jest poczta elektroniczna. Petenci mogą przesyłać zapytania na adres mailowy Urzędu Pracy w Białobrzegach. Trzeba pamiętać, że drogą mailową można kierować pytania do pracowników placówki, jednak nie jest to odpowiednia forma przesyłania dokumentów. PUP Białobrzegi kontakt z interesantami utrzymuje również telefonicznie. Podane numery telefonów są obsługiwane w godzinach otwarcia placówki.

Urząd Pracy Białobrzegi rejestracja bezrobotnych

Wiele osób poszukujących zatrudnienia pragnie uzyskać status osoby bezrobotnej w Białobrzegach. W tym celu trzeba udać się osobiście do Powiatowego Urzędu Pracy w Białobrzegach i dopełnić potrzebnych formalności. Nie każdy wie, iż prowadzona przez PUP Białobrzegi rejestracja bezrobotnych możliwa jest również online. Niezależnie na którą z opcji zdecyduje się petent konieczne będzie dostarczenie dokumentów potwierdzających ukończenie szkoły, świadectw pracy oraz jeżeli występują przeciwskazania do wykonywania niektórych prac.

Rejestracja bezrobotnych w Urzędzie Pracy w Białobrzegach realizowana jest podczas jednej wizy w placówce, jeżeli nie ma przeciwwskazań do przyznania statusu osoby bezrobotnej.

Mapa Urząd Pracy Białobrzegi

Liczba wyświetleń: 1390Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS