PUP Maków Mazowiecki – Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: mazowieckie

PUP Maków Mazowiecki – Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

Staże PUP Maków Mazowiecki, szkolenia i kursy. Kontakt z Urzędem Pracy w Makowie Mazowieckim przez telefon i e-mail. PUP Maków Mazowiecki rejestracja bezrobotnych i poszukujących pracy.

Oferty pracy PUP Maków Mazowiecki

Aby spełnić swoje zadanie, jakim jest walka z bezrobociem, PUP w Makowie Mazowieckim zbiera wszystkie dostępne oferty pracy i udostępnia je osobom poszukującym zatrudnienia. Oferty pracy PUP Maków Mazowiecki publikuje między innymi na swojej stronie internetowej. Przeglądanie przygotowanych przez Urząd Pracy Maków Mazowiecki ofert online ma wiele zalet, jedną z nich jest możliwość szybkiego sortowania wyników według preferencji poszukującego. PUP Maków Mazowiecki udziela informacji w tej kwestii bezpośrednio w swojej siedzibie, dla osób, które nie są w stanie samodzielnie znaleźć oferty pracy.

Dodatkowo osoby zarejestrowane w PUP Maków Mazowiecki mogą skorzystać z doradztwa zawodowego. Aby tego dokonać, konieczne jest uprzednie zarezerwowanie wizyty.

Urząd pracy Maków Mazowiecki staże

Forma praktycznej nauki zawodu jaką jest staż z PUP Maków Mazowiecki, skierowana jest do osób posiadających status osoby bezrobotnej. Staż można znaleźć samodzielnie poprzez bezpośredni kontakt z pracodawcą z Makowa Mazowieckiego lub online na wspomnianej stronie z ofertami pracy. PUP Maków Mazowiecki staże realizuje przez cały rok kalendarzowy, jednak kwestia rekrutacji jest mocno zależna od ilości chętnych, a także funduszu.

Kontakt Urząd Pracy Maków Mazowiecki

Adres: ul. Przasnyska 77B, 06-200 Maków Mazowiecki

Telefon: 29 717 27 82,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Maków Mazowiecki:

poniedziałek-piątek 8:00-16:00

PUP w Makowie Mazowieckim

Urząd Pracy Maków Mazowiecki jest instytucją publiczną, do której w głównej mierze należy minimalizowanie stopy bezrobocia na terenie powiatu. Głównym celem Urzędu Pracy w Makowie Mazowieckim jest udzielanie pomocy osobom bezrobotnym oraz pracodawcom. PUP Maków Mazowiecki oferuje szeroki zakres usług, takich jak:

  • publikowanie ofert pracy
  • organizacja szkoleń, staży i kursów dla interesantów z Makowa Mazowieckiego
  • dofinansowywanie przedsiębiorców działających na terenie Makowa Mazowieckiego i powiatu

Urząd Pracy Maków Mazowiecki kontakt

Kontakt z Urzędem Pracy w Makowie Mazowieckim jest możliwy do uzyskania jedynie w trakcie godzin otwarcia. Placówka jaką jest PUP w Makowie Mazowieckim kontakt oferuje zarówno stacjonarnie, jak i na odległość. Obecnie, głównym sposobem kontaktu z PUP Maków Mazowiecki jest telefon, instytucja posiada sekretariat i centralę telefoniczną, dzięki czemu można skontaktować się z wybranym urzędnikiem. Każde stanowisko posiada swój własny numer kontaktowy. PUP Maków Mazowiecki jest również dostępny za pośrednictwem poczty elektronicznej, wysyłając wiadomość na podany adres mailowy, należy podać dane kontaktowe oraz temat zapytania.

Rejestracja bezrobotnych PUP Maków Mazowiecki

Status osoby bezrobotnej może być przyznany w Powiatowym Urzędzie Pracy w Makowie Mazowieckim. Chcąc dokonać rejestracji jako osoba bezrobotna w Powiatowym Urzędzie Pracy w Makowie Mazowieckim zaleca się kontakt z placówką w celu rezerwacji wizyty. Na spotkanie w PUP Maków Mazowiecki należy zabrać potrzebne dokumenty między innymi:

  • dowód osobisty lub paszport
  • świadectwo ukończenia szkoły
  • świadectwa pracy
  • certyfikaty z kursów i szkoleń
  • zaświadczenie lekarskie potwierdzające wykluczenie możliwości wykonywania niektórych zawodów

Rejestracja bezrobotnych w PUP Maków Mazowiecki zazwyczaj realizowana jest podczas jednego spotkania. Formalności mogą się wydłużyć, jeżeli zabraknie któregoś z wymaganych dokumentów. 

Mapa Urząd Pracy Maków Mazowiecki

Liczba wyświetleń: 908Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS