PUP Sierpc – Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: mazowieckie

PUP Sierpc – Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu

Powiatowy Urząd Pracy Sierpc oferty pracy w powiecie, staże i szkolenia dla bezrobotnych. PUP Sierpc godziny otwarcia, kontakt. Telefony PUP w Sierpcu.

PUP Sierpc oferty pracy

Powiatowy Urząd Pracy Sierpc udostępnia szeroki wachlarz ofert pracy na terenie powiatu. Są one dostępne dla osób poszukujących zatrudnienia, jak również dla pracodawców, którzy poszukują pracowników. Udostępnione przez PUP Sierpc oferty pracy można znaleźć na stronie internetowej urzędu. Są one aktualizowane na bieżąco, aby zapewnić jak najwięcej możliwości dla osób poszukujących pracy. Ogłoszenia o pracę w Sierpcu obejmują różne stanowiska i branże, od stanowisk administracyjnych po zawody związane z przemysłem i budownictwem. Urząd Przy w Sierpcu oferuje również wsparcie dla osób poszukujących pracy, w postaci porad i szkoleń.

Urząd pracy Sierpc staże

Staż jest formą aktywizacji osób bezrobotnych. Chcąc aplikować do programu stażowego z Urzędu Pracy w [mieście], trzeba uprzednio dokonać rejestracji jako osoba bezrobotna. Rekrutacja na staż z PUP Sierpc odbywa się w różnych terminach w zależności od ilości chętnych oraz posiadanych funduszy. Warto skontaktować się z Powiatowym Urzędem Pracy w Sierpcu w celu weryfikacji informacji co do stażu. Przygotowane przez PUP Sierpc staże skierowane są do osób pełnoletnich które nie ukończyły 30 roku życia.

Staż z PUP w Sierpcu pozwala nabyć umiejętności i doświadczenie zawodowe. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane osobom młodym a także tym które chcą przejść na inną ścieżkę zawodową. Warto również wspomnieć, że staż z PUP w Sierpcu wiąże się z przyznaniem wynagrodzenia stażowego, a także późniejszym zatrudnieniem na podstawie umowy o pracę.

Kontakt Urząd Pracy Sierpc

Adres: ul. Wincentego Witosa 2, 09-200 Sierpc

Telefon: 24 2754212, 24 2754112

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Sierpc:

poniedziałek-piątek 8:00-15:30

Urząd Pracy Sierpc

PUP (Powiatowy Urząd Pracy) w Sierpcu to publiczna instytucja, która zajmuje się sprawami związanymi z zatrudnieniem i bezrobociem. Jako instytucja powiatowa, PUP Sierpc obsługuje interesantów z całego powiatu. Oferta Urzędu Pracy w Sierpcu obejmuje m.in. dostępność różnego rodzaju szkoleń, programów aktywizacji zawodowej oraz pomoc finansową dla osób bezrobotnych. PUP Sierpc pomaga również w poszukiwaniu pracy w Sierpcu i okolicy oraz udziela informacji na temat rynku pracy.

Urząd Pracy Sierpc kontakt

Kontakt z Urzędem Pracy w Sierpcu jest możliwy do uzyskania jedynie w trakcie godzin otwarcia. Placówka jaką jest PUP w Sierpcu kontakt oferuje zarówno stacjonarnie, jak i na odległość. Obecnie, głównym sposobem kontaktu z PUP Sierpc jest telefon, instytucja posiada sekretariat i centralę telefoniczną, dzięki czemu można skontaktować się z wybranym urzędnikiem. Każde stanowisko posiada swój własny numer kontaktowy. PUP Sierpc jest również dostępny za pośrednictwem poczty elektronicznej, wysyłając wiadomość na podany adres mailowy, należy podać dane kontaktowe oraz temat zapytania.

Rejestracja bezrobotnych PUP Sierpc

Status osoby bezrobotnej może być przyznany w Powiatowym Urzędzie Pracy w Sierpcu. Chcąc dokonać rejestracji jako osoba bezrobotna w Powiatowym Urzędzie Pracy w Sierpcu zaleca się kontakt z placówką w celu rezerwacji wizyty. Na spotkanie w PUP Sierpc należy zabrać potrzebne dokumenty między innymi:

  • dowód osobisty lub paszport
  • świadectwo ukończenia szkoły
  • świadectwa pracy
  • certyfikaty z kursów i szkoleń
  • zaświadczenie lekarskie potwierdzające wykluczenie możliwości wykonywania niektórych zawodów

Rejestracja bezrobotnych w PUP Sierpc zazwyczaj realizowana jest podczas jednego spotkania. Formalności mogą się wydłużyć, jeżeli zabraknie któregoś z wymaganych dokumentów. 

Mapa Urząd Pracy Sierpc

Liczba wyświetleń: 970Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS