PUP Szydłowiec – Powiatowy Urząd Pracy w Szydłowcu

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: mazowieckie

PUP Szydłowiec – Powiatowy Urząd Pracy w Szydłowcu

Powiatowy Urząd Pracy Szydłowiec oferty pracy w powiecie, staże i szkolenia dla bezrobotnych. PUP Szydłowiec godziny otwarcia, kontakt. Telefony PUP w Szydłowcu.

PUP Szydłowiec oferty pracy

Aby zrealizować nałożony na PUP w Szydłowcu obowiązek jakim jest przeciwdziałanie bezrobociu, instytucja zbiera wszystkie dostępne ogłoszenia o pracę i udostępnia je osobom zainteresowanym. PUP Szydłowiec oferty pracy gromadzi między innymi na swojej stronie internetowej. Przeglądanie ofert zamieszczonych na stronie internetowej ma wiele zalet. Jedną z nich możliwość szybkiego sortowania wyników według upodobań petenta. Biorąc pod uwagę, iż nie każdy mieszkaniec powiatu będzie w stanie samodzielnie wyszukać oferty pracy PUP Szydłowiec udziela informacji na temat dostępnych stanowisk bezpośrednio w swojej siedzibie.

Urząd pracy Szydłowiec staże, kursy

W tabeli na stronie internetowej PUP Szydłowiec znajdują się również oferty stażu. Te ogłoszenia skierowane są do osób posiadających mniejsze doświadczenie zawodowe. Staż z Urzędu Pracy w Szydłowcu jest sposobem na zdobycie potrzebnego doświadczenia a wraz z jednoczesną możliwością zarobku. Stażysta co miesiąc przyjmuje z PUP Szydłowiec stypendium stażowe

Kontakt Urząd Pracy Szydłowiec

Adres: ul. Metalowa 7, 26-500 Szydłowiec

Telefon: (048) 617 12 88, (048) 617 63 25

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Szydłowiec:

poniedziałek-piątek 7:30-15:30

Urząd Pracy w Szydłowcu

Do zadań Powiatowego Urzędu Pracy w Szydłowcu należy wiele istotnych kwestii związanych z rykiem pracy. Placówka działa na terenie całego powiatu, obsługuje zarówno mieszkańców, jak i pracodawców z tego obszaru. Poszukując pracy, szkoleń czy stażu warto skontaktować się z PUP Szydłowiec. Instytucja prowadzi szereg działań mających na celu aktywizację zawodową petentów.

Urząd Pracy Szydłowiec kontakt

Kontakt z Urzędem Pracy w Szydłowcu jest możliwy do uzyskania jedynie w trakcie godzin otwarcia. Placówka jaką jest PUP w Szydłowcu kontakt oferuje zarówno stacjonarnie, jak i na odległość. Obecnie, głównym sposobem kontaktu z PUP Szydłowiec jest telefon, instytucja posiada sekretariat i centralę telefoniczną, dzięki czemu można skontaktować się z wybranym urzędnikiem. Każde stanowisko posiada swój własny numer kontaktowy. PUP Szydłowiec jest również dostępny za pośrednictwem poczty elektronicznej, wysyłając wiadomość na podany adres mailowy, należy podać dane kontaktowe oraz temat zapytania.

Rejestracja bezrobotnych PUP Szydłowiec

Status osoby bezrobotnej może być przyznany w Powiatowym Urzędzie Pracy w Szydłowcu. Chcąc dokonać rejestracji jako osoba bezrobotna w Powiatowym Urzędzie Pracy w Szydłowcu zaleca się kontakt z placówką w celu rezerwacji wizyty. Na spotkanie w PUP Szydłowiec należy zabrać potrzebne dokumenty między innymi:

  • dowód osobisty lub paszport
  • świadectwo ukończenia szkoły
  • świadectwa pracy
  • certyfikaty z kursów i szkoleń
  • zaświadczenie lekarskie potwierdzające wykluczenie możliwości wykonywania niektórych zawodów

Rejestracja bezrobotnych w PUP Szydłowiec zazwyczaj realizowana jest podczas jednego spotkania. Formalności mogą się wydłużyć, jeżeli zabraknie któregoś z wymaganych dokumentów. 

Mapa Urząd Pracy Szydłowiec

Liczba wyświetleń: 1200Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS