PUP Wschowa – Powiatowy Urząd Pracy w Wschowie

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: lubuskie

PUP Wschowa – Powiatowy Urząd Pracy w Wschowie

Aktualne dane kontaktowe PUP Wschowa telefon, e-mail. Powiatowy Urząd Pracy Wschowa godziny otwarcia. PUP Wschowa oferty pracy, staże, szkolenia.

PUP Wschowa oferty pracy

Powiatowy Urząd Pracy Wschowa udostępnia szeroki wachlarz ofert pracy na terenie powiatu. Są one dostępne dla osób poszukujących zatrudnienia, jak również dla pracodawców, którzy poszukują pracowników. Udostępnione przez PUP Wschowa oferty pracy można znaleźć na stronie internetowej urzędu. Są one aktualizowane na bieżąco, aby zapewnić jak najwięcej możliwości dla osób poszukujących pracy. Ogłoszenia o pracę w Wschowie obejmują różne stanowiska i branże, od stanowisk administracyjnych po zawody związane z przemysłem i budownictwem. Urząd Przy w Wschowie oferuje również wsparcie dla osób poszukujących pracy, w postaci porad i szkoleń.

Urząd pracy Wschowa staże

Staż jest formą aktywizacji osób bezrobotnych. Chcąc aplikować do programu stażowego z Urzędu Pracy w [mieście], trzeba uprzednio dokonać rejestracji jako osoba bezrobotna. Rekrutacja na staż z PUP Wschowa odbywa się w różnych terminach w zależności od ilości chętnych oraz posiadanych funduszy. Warto skontaktować się z Powiatowym Urzędem Pracy w Wschowie w celu weryfikacji informacji co do stażu. Przygotowane przez PUP Wschowa staże skierowane są do osób pełnoletnich które nie ukończyły 30 roku życia.

Staż z PUP w Wschowie pozwala nabyć umiejętności i doświadczenie zawodowe. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane osobom młodym a także tym które chcą przejść na inną ścieżkę zawodową. Warto również wspomnieć, że staż z PUP w Wschowie wiąże się z przyznaniem wynagrodzenia stażowego, a także późniejszym zatrudnieniem na podstawie umowy o pracę.

Kontakt Urząd Pracy Wschowa

Adres: ul. Staroleszczyńska 13, 13A, 67-400 Wschowa

Telefon: (65) 549 74 24,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Wschowa:

  • poniedziałek 7:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

PUP w Wschowie

PUP – Powiatowy Urząd Pracy w Wschowie jest instytucją publiczną, która obsługuje sprawy z zakresu zatrudnienia i bezrobocia. Jak wskazuje nazwa PUP Wschowa swoim zasięgiem terytorialnym obejmuje cały powiat. Urząd Pracy w Wschowie oferuje m.in. możliwości skorzystania z różnego rodzaju szkoleń, programów aktywizacji zawodowej oraz pomocy finansowej dla osób bezrobotnych. Świadczy też pomoc w poszukiwaniu pracy w Wschowie i okolicy oraz udziela informacji dotyczących rynku pracy.

PUP Wschowa kontakt

Jednym z oferowanych kanałów kontaktu jest poczta elektroniczna. Petenci mogą przesyłać zapytania na adres mailowy Urzędu Pracy w Wschowie. Trzeba pamiętać, że drogą mailową można kierować pytania do pracowników placówki, jednak nie jest to odpowiednia forma przesyłania dokumentów. PUP Wschowa kontakt z interesantami utrzymuje również telefonicznie. Podane numery telefonów są obsługiwane w godzinach otwarcia placówki.

Urząd Pracy Wschowa rejestracja bezrobotnych

Wiele osób poszukujących zatrudnienia pragnie uzyskać status osoby bezrobotnej w Wschowie. W tym celu trzeba udać się osobiście do Powiatowego Urzędu Pracy w Wschowie i dopełnić potrzebnych formalności. Nie każdy wie, iż prowadzona przez PUP Wschowa rejestracja bezrobotnych możliwa jest również online. Niezależnie na którą z opcji zdecyduje się petent konieczne będzie dostarczenie dokumentów potwierdzających ukończenie szkoły, świadectw pracy oraz jeżeli występują przeciwskazania do wykonywania niektórych prac.

Rejestracja bezrobotnych w Urzędzie Pracy w Wschowie realizowana jest podczas jednej wizy w placówce, jeżeli nie ma przeciwwskazań do przyznania statusu osoby bezrobotnej.

Mapa Urząd Pracy Wschowa

Liczba wyświetleń: 715Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS