PUP Żagań – Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: lubuskie

PUP Żagań – Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Aktualne dane kontaktowe PUP Żagań telefon, e-mail. Powiatowy Urząd Pracy Żagań godziny otwarcia. PUP Żagań oferty pracy, staże, szkolenia.

PUP Żagań oferty pracy

Powiatowy Urząd Pracy Żagań udostępnia szeroki wachlarz ofert pracy na terenie powiatu. Są one dostępne dla osób poszukujących zatrudnienia, jak również dla pracodawców, którzy poszukują pracowników. Udostępnione przez PUP Żagań oferty pracy można znaleźć na stronie internetowej urzędu. Są one aktualizowane na bieżąco, aby zapewnić jak najwięcej możliwości dla osób poszukujących pracy. Ogłoszenia o pracę w Żaganiu obejmują różne stanowiska i branże, od stanowisk administracyjnych po zawody związane z przemysłem i budownictwem. Urząd Przy w Żaganiu oferuje również wsparcie dla osób poszukujących pracy, w postaci porad i szkoleń.

Urząd pracy Żagań staże

Staż jest formą aktywizacji osób bezrobotnych. Chcąc aplikować do programu stażowego z Urzędu Pracy w [mieście], trzeba uprzednio dokonać rejestracji jako osoba bezrobotna. Rekrutacja na staż z PUP Żagań odbywa się w różnych terminach w zależności od ilości chętnych oraz posiadanych funduszy. Warto skontaktować się z Powiatowym Urzędem Pracy w Żaganiu w celu weryfikacji informacji co do stażu. Przygotowane przez PUP Żagań staże skierowane są do osób pełnoletnich które nie ukończyły 30 roku życia.

Staż z PUP w Żaganiu pozwala nabyć umiejętności i doświadczenie zawodowe. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane osobom młodym a także tym które chcą przejść na inną ścieżkę zawodową. Warto również wspomnieć, że staż z PUP w Żaganiu wiąże się z przyznaniem wynagrodzenia stażowego, a także późniejszym zatrudnieniem na podstawie umowy o pracę.

Kontakt Urząd Pracy Żagań

Adres: ul. Dworcowa 9, 68-100 Żagań

Telefon: (68) 477 78 37, (68) 477 78 39

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Żagań:

poniedziałek-piątek 7:00-15:00

PUP Żagań

Instytucja publiczna jaka jest Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu obejmuje swoim działaniem teren powiatu. Oznacza to, że nie tylko osoby zamieszkujące Żagań, mogą zrealizować formalności w placówce, ale również wszyscy mieszkańcy powiatu.

Do zadań PUP w Żaganiu zalicza się również badanie rynku pracy, czy dofinansowywanie działań przedsiębiorców z powiatu. W placówce można również dokonać rejestracji jako osoba bezrobotna, zapisać się na kurs czy szkolenie.

Urząd Pracy Żagań kontakt

Kontakt z Urzędem Pracy w Żaganiu jest możliwy do uzyskania jedynie w trakcie godzin otwarcia. Placówka jaką jest PUP w Żaganiu kontakt oferuje zarówno stacjonarnie, jak i na odległość. Obecnie, głównym sposobem kontaktu z PUP Żagań jest telefon, instytucja posiada sekretariat i centralę telefoniczną, dzięki czemu można skontaktować się z wybranym urzędnikiem. Każde stanowisko posiada swój własny numer kontaktowy. PUP Żagań jest również dostępny za pośrednictwem poczty elektronicznej, wysyłając wiadomość na podany adres mailowy, należy podać dane kontaktowe oraz temat zapytania.

Rejestracja bezrobotnych PUP Żagań

Status osoby bezrobotnej może być przyznany w Powiatowym Urzędzie Pracy w Żaganiu. Chcąc dokonać rejestracji jako osoba bezrobotna w Powiatowym Urzędzie Pracy w Żaganiu zaleca się kontakt z placówką w celu rezerwacji wizyty. Na spotkanie w PUP Żagań należy zabrać potrzebne dokumenty między innymi:

  • dowód osobisty lub paszport
  • świadectwo ukończenia szkoły
  • świadectwa pracy
  • certyfikaty z kursów i szkoleń
  • zaświadczenie lekarskie potwierdzające wykluczenie możliwości wykonywania niektórych zawodów

Rejestracja bezrobotnych w PUP Żagań zazwyczaj realizowana jest podczas jednego spotkania. Formalności mogą się wydłużyć, jeżeli zabraknie któregoś z wymaganych dokumentów. 

Mapa Urząd Pracy Żagań

Liczba wyświetleń: 935Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS