Urząd Skarbowy Płock

Urząd Skarbowy Płock

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: mazowieckie

Urząd Skarbowy Płock

Urząd Skarbowy w Płocku godziny otwarcia instytucji. Aktualny kontakt Urząd Skarbowy Płock telefon, adres. Zwrot podatku w US Płock, lista telefonów.

Urząd Skarbowy w Płocku

Warto pamiętać, że w instytucji Urząd Skarbowy Płock praca wykonywana jest przez wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Jeżeli chodzi o pracę w US Płock, należy regularnie przeglądać ogłoszenia zamieszczane na stronie. Często poszukiwani są pracownicy, a najszybciej informacje dotyczące rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej. Urząd Skarbowy Płock wnioski również udostępnia online na stronie. Odpowiednie dokumenty do uzupełnienia można także znaleźć w stacjonarnej siedzibie instytucji.

Urząd Skarbowy Płock kontakt

Aby skontaktować się z obsługą podatnika Urzędu Skarbowego w Płocku, można skorzystać z dostępnych kanałów kontaktu. Aktualnie jednym z najszybszych sposobów, który umożliwia kontakt z Urzędem Skarbowym w Płocku  jest rozmowa telefoniczna. Warto wiedzieć, że w US Płock działa centrala telefoniczna, a także obsługa każdego ze stanowisk do którego mogą zgłosić się interesanci, obsługuje połączenia telefoniczne. Urząd Skarbowy Płock kontakt realizuje również z wykorzystaniem poczty elektronicznej. Wszyscy podatnicy którzy rozliczają się w Urzędzie Skarbowym mogą dodatkowe pytania skierować na adres e-mail instytucji.

Urząd Skarbowy Płock adres: ul. 1 Maja 10, 09-402 Płock
E-mail: [email protected]

Ważną kwestią o której należy pamiętać przy wysyłaniu zapytania na mailowy adres Urzędu Skarbowego w Płocku jest konieczność zamieszczenia w wiadomości danych kontaktowych adresata. Dokładnie chodzi o imie, nazwisko, adres dodatkowo jeżeli temat zapytania nie będzie jasno określony, pracownicy również nie mają obowiązku odpowiadania na taką wiadomość. Oczywiście Urząd Skarbowy Płock kontakt z interesantami umożliwia w godzinach otwarcia.

Urząd Skarbowy Płock godziny otwarcia

Płock Urząd Skarbowy jest dostępny dla interesantów we wszystkie dni robocze. W poniedziałki godziny otwarcia są dłuższe niż w pozostałe dni tygodnia. Wydłużone godziny pracy instytucji mają pozwolić interesantom na zrealizowanie potrzebnych spraw w godzinach popołudniowych. W instytucji Urząd Skarbowy Płock godziny otwarcia od wtorku do piątku się nie różnią. W je dni jednostka działa od 8:00 do 15:00. 

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy Płock zwrot podatku

Jeżeli chodzi o zwrot podatku w Urzędzie Skarbowym w Płocku, duże znaczenie ma sposób złożenia deklaracji podatkowej. Przekazanie dokumentów w formie papierowej oznacza, że na zwrot podatku należy zaczekać do 3 miesięcy. W przypadku rozliczenia się z Urzędem Skarbowym w Płocku online zwrot zostanie przesłany do 45 dni od daty wysłania deklaracji. Warto wiedzieć, że dla posiadaczy karty dużej rodziny Urząd Skarbowy Płock zwrot podatku przesyła do 30 dni.

Dla osób które chcą otrzymać zwrot podatku VAT mogą skontaktować się z obsługa Drugiego Działu Czynności Analitycznych i Sprawdzających, ze stanowiskiem zwroty VAT pod numerem 24 36 16 571.

Urząd Skarbowy Płock telefon

Aby skontaktować się telefonicznie z wybranym działem w Urzędzie Skarbowym w Płocku, można skorzystać z centrali telefonicznej już bezpośrednio skontaktować się osobą zajmującą się realizacją danych formalności. Telefony w Urzędzie Skarbowym w Płocku są dostępne w godzinach otwarcia instytucji. 

Warto pamiętać, że stacjonarna obsługa klienta możliwa jedynie po rezerwacji wizyty pod numerem 24 36 16 514 lub 24 36 16 513. Oczywiście taka możliwość jest również dostępna online.

Liczba wyświetleń: 1673Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS