PSSE Sanepid Płock

Sanepid Płock – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Płocku

Kategoria: Sanepid

Województwo: mazowieckie

Sanepid Płock – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Płocku

Sanepid Płock numer telefonu, godziny otwarcia, kontakt. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Płocku szczepienia, badania, książeczka, praca.

Sanepid Płock kontakt

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Płocku mieści się przy ulicy Kolegialnej 20. Interesanci, którzy chcieliby uzyskać z Sanepid Płock kontakt, mogą to zrealizować za pomocą numeru telefonu, oraz adresu e-mail, które zostały podane poniżej. Należy wiedzieć, że wszelkich informacji zdalnie jak i osobiście Płock Sanepid udzielić może jedynie w czasie godzin otwarcia. Petenci, którzy skorzystali z kontaktu mailowego na odpowiedź, mogą czekać nawet do kilku dni. Sanepid w Płocku posiada też telefon alarmowy, z którego można korzystać wyłącznie w sytuacji zagrażającej życiu oraz zdrowiu. W instytucji Sanepid Płock dyrektor pełni najważniejszą funkcję. 

Sanepid Płock telefon: 24 367 26 01, 24 264 75 09
Sanepid Płock telefon alarmowy: 609 817 331
Sanepid w Płocku adres e-mail: [email protected]
Sanepid Płock adres: ul. Kolegialna 20, 09-402 Płock

Sanepid Płock badania

W placówce Sanepid Płock badania na nosicielstwo są wykonywane w celu wykluczenia chorób zakaźnych czy pasożytniczych. Pozwalają one sprawdzić, czy pacjent nie jest zakażony pałeczkami z rodzaju Salmonella i Shigella. Dostępny w Sanepid Płock cennik badań znajduje się na głównej stronie internetowej. Dzięki przeprowadzonym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Płocku badaniom można otrzymać wpis do książeczki. Oferowana przez Sanepid Płock książeczka sanepidowska jest obowiązkowa do wykonywania zawodów w branży gastronomicznej, edukacyjnej, produkcyjnej, a także medycznej. Skierowanie na badania może wystawić pracodawca i w takiej sytuacji to on pokrywa wszystkie związane z nim koszty. Powinno ono zawierać takie elementy jak:

 • dane pracodawcy
 • dane osoby skierowanej na badania
 • data wystawienia
 • stanowisko zajmowane przez skierowanego na badania pracownika
 • podpis pracodawcy

Przeprowadzane przez Sanepid Płock badanie kału polega na pobieraniu przez pacjenta przez trzy dni jeden po drugim wymazów. Należy je złożyć w istniejącym w Sanepid Płock laboratorium.

Sanepid Płock odbiór wyników

W Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Płocku wyniki można odebrać osobiście, a także w formie online. Interesanci, którzy preferują w Sanepid Płock odbiór wyników zdalnie, powinni wejść na główną stronę internetową instytucji, po czym wpisać tam numer PESEL, a także uzyskany kod kreskowy. To znacznie wygodniejszy sposób, który można wykonać bez konieczności opuszczania domu. 

Sanepid Płock szczepienia

Wykonywane przez Sanepid Płock szczepienia obowiązkowe są dla dzieci przeciw odrze, śwince i różyczce. W przypadku dzieci powyżej 10 roku życia, które nie otrzymały dwóch dawek szczepionki, należy uzupełnić brakującą dawkę szczepionki, nie później niż do ukończenia 19 roku życia. Te szczepienia dla dorosłych są również zalecane. Warto wiedzieć, że dostępne w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej Płock szczepienia ochronne są finansowane z budżetu Ministra Zdrowia. 

Sanepid Płock godziny otwarcia

Jednostka organizacyjna, jaką jest Sanepid Płock godziny otwarcia, ma adekwatne do godzin, w których przyjmowani są interesanci. Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Płock obsługuje petentów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:05. Warto wiedzieć, że w soboty oraz niedziele Płock Sanepid jest zamknięty. 

Sanepid Płock godziny pracy:

 • Poniedziałek: 7:30-15:05
 • Wtorek: 7:30-15:05
 • Środa: 7:30-15:05
 • Czwartek: 7:30-15:05
 • Piątek: 7:30-15:05
 • Sobota: Zamknięte
 • Niedziela: Zamknięte

Liczba wyświetleń: 1280Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS