Urząd Stanu Cywilnego Płock

Urząd Stanu Cywilnego Płock

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: mazowieckie

Urząd Stanu Cywilnego Płock

Urząd Stanu Cywilnego Płock godziny otwarcia, adres, numer telefonu, kontakt. Płock Urząd Stanu Cywilnego akt zgonu, ślub, akt urodzenia, karta zgonu.

Urząd Stanu Cywilnego Płock godziny otwarcia

Jednostka organizacyjna, jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Płock godziny otwarcia w czwartki wydłużył do 17:00. W pozostałe dni z usług instytucji interesanci mogą korzystać do 15:00. W weekendy Urząd Stanu Cywilnego w Płocku jest zamknięty.

Urząd Stanu Cywilnego Płock godziny otwarcia:
Poniedziałek: 8:00-15:00
Wtorek: 8:00-15:00
Środa: 8:00-15:00
Czwartek: 9:00-17:00
Piątek: 9:00-15:00
Sobota: Zamknięte 
Niedziela: Zamknięte

Urząd Stanu Cywilnego Płock kontakt

Urząd Stanu Cywilnego w Płocku mieści się przy ulicy Kolegialnej. Z instytucją, którą jest Urząd Stanu Cywilnego Płock kontakt zdalny, interesanci uzyskać mogą za pomocą numeru telefonu oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej. Większość spraw zainteresowane osoby mogą załatwić zdalnie bez konieczności osobistej wizyty w placówce.

Urząd Stanu Cywilnego Płock numer telefonu: 243671689
Urząd Stanu Cywilnego Płock adres e-mail: [email protected]
Urząd Stanu Cywilnego Płock adres: ul. Kolegialna 9, 09-402 Płock 

Urząd Stanu Cywilnego Płock ślub

W instytucji, jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Płock ślub cywilny, jest możliwy dopiero po minimum miesięcznej rezerwacji terminu. Cała procedura zawarcia związku małżeńskiego podlega pewnej opłacie. Warto pamiętać, że przed ślubem, para narzeczonych musi złożyć w Urzędzie Stanu Cywilnego w Płocku zaświadczenie o braku okoliczności uniemożliwiających zawarcie małżeństwa. Ślub cywilny mogą wziąć osoby pełnoletnie, jednak kiedy kobieta nie ukończyła jeszcze 16 roku życia, musi starać się o specjalną zgodę sądu. Podczas ceremonii zaślubin w Płock Urząd Stanu Cywilnego powinni być obecni świadkowie. 

Urząd Stanu Cywilnego Płock akt urodzenia

Po urodzeniu dziecka, rodzice lub opiekuni prawni powinni udać się do Urzędu Stanu Cywilnego w Płocku. Wydawany przez Urząd Stanu Cywilnego Płock akt urodzenia można uzyskać po zrealizowaniu wszelkich formalności. Podczas takiej wizyty dziecko otrzymuje PESEL, a także zameldowanie. Warto wiedzieć, że akt urodzenia jest wydawany bezpłatnie. Jednak za odpis dokumenty Urząd Stanu Cywilnego w Płocku pobiera opłatę. 

Urząd Stanu Cywilnego Płock akt zgonu

W Urzędzie Stanu Cywilnego Płock zgon należy zgłosić w przeciągu 3 dni od wydania karty zgonu. W przypadku śmierci przez choroby zakaźne zgłoszenia dokonuje się w przeciągu 24 godzin od zgonu. Urząd Stanu Cywilnego Płock akt zgonu wydaje po złożeniu wszystkich wymaganych dokumentów. Są nimi karta zgonu zmarłego, dowód osobisty lub paszport osoby zmarłego oraz zezwolenie na pochowanie zwłok, wydane przez prokuratora kiedy występuje podejrzenie o możliwym przestępstwie. 

Liczba wyświetleń: 2232Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS