ZUS Płock

ZUS Płock – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Płocku

Kategoria: ZUS

Województwo: mazowieckie

ZUS Płock – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Płocku

ZUS Płock Wydział Rent i Emerytur, komisja lekarska. Kontakt ZUS Płock godziny otwarcia, telefon wewnętrzny, infolinia. Orzecznictwo ZUS Oddział w Płocku.

ZUS Płock godziny otwarcia

Planując odwiedzić Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Płocku, przydatną informacją mogą okazać się godziny otwarcia. Poniższe godziny otwarcia ZUS Płock obowiązują dla oddziału w którym obsługiwani są petenci – Al. marsz. Józefa Piłsudskiego 2 B.

W instytucji ZUS Płock godziny urzędowania różnią się od godzin obsługi klientów. Dniem w którym przyjmowana jest największa ilość petentów jest poniedziałek. Instytucja działa wtedy najdłużej, bo aż od 8:00 do 17:00. W pozostałe dni robocze w Oddziale ZUS Płock godziny otwarcia są tożsame. Od wtorku do piątku placówka działa w godzinach 8:00-15:00. 

Godziny obsługi klientów ZUS Płock

  • poniedziałek: 8:00-17:00
  • wtorek 8:00-15:00
  • środa 8:00-15:00
  • czwartek 8:00-15:00
  • piątek 8:00-15:00

ZUS Płock godziny urzędowania
poniedziałek-piątek: 7:00-15:00

ZUS Płock kontakt

Duże zainteresowanie frazą ZUS Płock kontakt, wynika z faktu, iż wiele danych kontaktowych jest niedostępnych online lub trudnych do wyszukania. Oferowany przez ZUS Płock kontakt infolinia realizuje nie tylko za pośrednictwem telefonu, ale też adresu email.

Adres: Al. Stanisława Jachowicza 1, 09-402 Płock
NIP ZUS Płock: 7742480074

Poza ogólnopolską infolinią ZUS Płock Piłsudskiego kontakt realizuje również wewnętrznie przez telefon. Numery kontaktowe dostępne są poniżej. Interesanci są również zainteresowani kontaktem z ZUS w Płocku poprzez pocztę elektroniczną. Niestety oddział nie obsługuje takiej formy kontaktu bezpośrednio w placówce. Zapytania mailowe skierowane na adres [email protected] przetwarzane są przez pracowników centrali.

ZUS Płock telefon

Jak wspomniano wcześniej ZUS infolinia Płock funkcjonuje w placówce, jednak nie jest to jedyny telefon z jakiego mogą korzystać interesanci. W placówce ZUS Płock telefon wewnętrzny obsługiwany jest między innymi przez specjalistę który zajmuje się sprawami związanymi z ulgami i umorzeniami. Dzwoniąc na numer (24) 262 52 71, a następnie wybierając wewnętrzny 3104, 3105, 3000, można uzyskać połączenie ze specjalistą. W tej samej sprawie działa numer 502 001 123, 502 009 807 oraz 502 009 806.

Dodatkowo ZUS Płock nr telefonu obsługuje w sprawie rezerwacji wizyt stacjonarnych w urzędzie. Istnieje możliwość umówienia się na wizytę online, jednak nie każdy z interesantów jest w stanie dokonać tego samodzielnie. Z tego względu uruchomiono numer telefonu do rezerwacji wizyt w ZUS Płock – 242 628 328. Bez znaczenia który z podanych numerów kontaktowych zostanie wybrany przez petenta, należy wiedzieć, że ZUS Płock telefon obsługuje w godzinach otwarcia.

ZUS Płock wydział rent i emerytur

W oddziale można zrealizować sprawy związane z ubezpieczeniami, składkami ubezpieczeniowymi, świadczeniami, ale również rentami i emeryturami. W oddziale ZUS Płock Wydział Rent i Emerytur podejmuje się obsługi klientów zainteresowanych realizacją formalności z tego zakresu.

Pracownicy departamentu są w stanie udzielić wszystkich informacji na temat rent i emerytur. Aktualnie telefon kontaktowy bezpośrednio do wydziału nie jest dostępny. Z 

ZUS Płock komisja lekarska

Osoby skierowane na badania lekarskie przez ZUS muszą stawić się w odpowiednim terminie do Orzecznictwa Lekarskiego ZUS oddział w Płocku. Podczas badania, komisja lekarska ZUS Płock orzeka na temat stanu zdrowia petenta, jego zdolności do pracy. Na podstawie oświadczenia spisanego podczas badania, chory może ubiegać się o wsparcie finansowe z ZUS. w formie renty czy innego świadczenia. 

Liczba wyświetleń: 12325Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS