Urząd Skarbowy Sanok – US w Sanoku

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: podkarpackie

Urząd Skarbowy Sanok – US w Sanoku

Urząd Skarbowy w Sanoku godziny otwarcia, adres, telefon. Urząd Skarbowy Sanok formularze, druki, zwrot podatku. rezerwacja wizyty Urząd Skarbowy Sanok.

Sanok Urząd Skarbowy kontakt

Kanały kontaktu wspierane przez Urząd Skarbowy w Sanoku to połączenie telefoniczne oraz konwersacja drogą mailową. Urząd Skarbowy Sanok kontakt prowadzi w czasie godzin otwarcia. Warto pamiętać, że telefon Urzędu Skarbowego w Sanoku jest formą przygotowaną dla osób pilnie potrzebujących uzyskać wsparcie pracowników. W przypadku gdy zapytanie nie wymaga natychmiastowej odpowiedzi lub jest bardzo rozbudowane, zaleca się kontakt drogą mailową.

Godziny otwarcia US Sanok

We wszystkie dni robocze Urząd Skarbowy Sanok działa i prowadzi zarówno stacjonarną, jak i zdalną obsługę petentów. Planując wizytę w US Sanok, zaleca się uprzednią weryfikację harmonogramu pracy danego dnia. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Sanoku ustalono odpowiednio, aby jak największa ilość petentów mogła skorzystać ze wsparcia.

Kontakt Urząd Skarbowy Sanok

Adres: ul. Sienkiewicza 1, 38-500 Sanok

Telefon: (13) 4641490,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Sanok:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Sanoku

Urząd Skarbowy Sanok jest jednostką administracji podatkowej, która ma na celu wykonywanie zadań związanych z naliczaniem i pobieraniem podatków oraz innych należności publicznoprawnych. W Sanoku Urząd Skarbowy jest odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli podatkowych, udzielanie informacji i porad podatkowych, a także rozpatrywanie wniosków i skarg podatników. Dla mieszkańców miasta Sanok Urząd Skarbowy będzie odpowiednią instytucją w zakresie uiszczenia opłat czy podatków.

Urząd Skarbowy Sanok numer konta

Jako iż Urząd Skarbowy Sanok działa głównie w zakresie przyjmowania podatków, z tego względu posiada on indywidualne numery kont bankowych. Chcąc opłacić należności należy na numer konta Urzędu Skarbowego w Sanoku przesłać przelew. Należy jednak pamiętać, że dla uporządkowania formalności Urząd Skarbowy Sanok numery kont udostępnił na swojej stronie internetowej wraz z odpowiednimi dopiskami. Nie wszystkie z opłat powinny być przekazane na ten sam rachunek.

Mapa Urząd Skarbowy Sanok

Liczba wyświetleń: 389Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS