Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Gdańsk

WFOŚiGW Gdańsk – Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Kategoria: NFOŚiGW

Województwo: pomorskie

WFOŚiGW Gdańsk – Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

WFOŚiGW Gdańsk kontakt, telefon, program czyste powietrze. Zasady udzielania dofinansowania ze środków w WFOŚiGW Gdańsk. Wniosek o dofinansowanie

WFOŚiGW Gdańsk

WFOŚiGW Gdańsk (Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Gdańsk) prowadzi kampanię Pomorscy czują klimat. To działanie ma na celu uświadomić ludziom, jak ważna jest ochrona środowiska. Organizacja zajmuje się stanem zanieczyszczenia powietrza i wody, ograniczaniem wydalania tych zanieczyszczeń do środowiska, dbaniem o naturalne działanie istniejących ekosystemów. WFOŚiGW w Gdańsku opracowuje programy będące częścią działalności na rzecz dobra natury. Przykładowymi projektami są: Program czyste powietrze, Moja woda, Agroenergia, Ciepłe mieszkanie i inne.

WFOŚiGW Gdańsk kontakt

WFOŚiGW Gdańsk kontakt zorganizował na podstawie zaobserwowanego zapotrzebowania klientów. W placówce WFOŚiGW Gdańsk dostępne są numery telefonów, przez które można uzyskać łączność z urzędem, a także adres e-mail, na który można wysyłać zapytania w formie wiadomości. Należy pamiętać o odpowiednim podpisaniu zawiadomienia wysłanego do jednostki WFOŚiGW Gdańsk. Instytucja obsługuje również Elektroniczną Skrzynkę Podawczą ePUAP (Elektroniczna Platforma Administracji Publicznej). To właśnie na tej platformie są udostępnione wszystkie usługi, wnioski i zawiadomienia. 

WFOŚiGW Gdańsk adres: ul. Rybaki Górne 8; 80-861 Gdańsk  
WFOŚiGW Gdańsk telefon:

  • 58 743 18 00
  • 58 743 18 33

E-mail: [email protected]  
WFOŚiGW Gdańsk godziny otwarcia: 

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
Sobota

 

Zamknięte

 

Niedziela

WFOŚiGW Gdańsk czyste powietrze

Czyste powietrze jest programem, który dąży do  ograniczenie emisji zanieczyszczeń, wydalanych do środowiska. Zajmuje się głównie skutkami ogrzewania domów przestarzałymi piecami. Jest to idealny projekt dla właścicieli budynków jednorodzinnych. WFOŚiGW Gdańsk wniosek o dofinansowanie na program Czyste powietrze należy złożyć w określonym przez placówkę terminie. Dofinansowanie na projekt umożliwia wymianę nieefektywnego źródła ciepła na lepszy model zgodny z najnowszymi wymaganiami. 
Wymagane normy:

  • węzeł cieplny
  • pompa ciepła,
  • kocioł gazowy kondensacyjny
  • kocioł gazowy kondensacyjny
  • ogrzewanie elektryczne 
  • kocioł na paliwo stałe spełniający określone wymagania

Wysokość dofinansowania zależy od wartości dochodu wnioskodawcy.

Zasady Udzielania Dofinansowania Ze Środków WFOŚiGW w Gdańsku 

Dofinansowanie Wojewódzkiego Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej jest udzielane na podstawie przepisów opisanych w ustawie Prawno zamówień publicznych i umowy cywilnoprawnej. Umowa jest podpisywana po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o dofinansowanie na projekt Czyste powietrze. Aby uzyskać dotację, należy wywiązać się z zobowiązań publicznoprawnych. Przed złożeniem wniosku do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku należy zapoznać się z regulaminem i wszelkimi wymaganiami potrzebnymi do pozytywnego rozpatrzenia dokumentu.

Liczba wyświetleń: 2973Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS