Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Katowice

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach

Kategoria: NFOŚiGW

Województwo: śląskie

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach

WFOŚiGW Katowice kontakt dla interesantów na stronie. Telefoniczna obsługa klienta w sprawie programu Czyste Powietrze Katowice. WFOŚiGW Katowice telefony.

WFOŚiGW Katowice

WFOŚiGW w Katowicach jest organem, którego zadaniem jest dbanie o środowisko w województwie śląskim. Do zadań Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej można zaliczyć wspieranie działań proekologicznych. Urząd zarządza także środkami finansowymi, które zostały przyznane z funduszu Unii Europejskiej. W instytucji WFOŚiGW Katowice praca wykonywana jest przez wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą. Urzędnicy udzielają interesantom potrzebnych informacji telefonicznie, mailowo jak i osobiście. 

WFOŚiGW Katowice kontakt

Warto wiedzieć, że WFOŚiGW Katowice mieści się w dwóch budynkach w mieście. Główna siedziba mieści się przy ulicy Plebiscytowej. Jeżeli chodzi o drugi budynek WFOŚiGW Katowice, znajduje się on  w bliskiej okolicy siedziby głównej urzędu – ul. Wita Stwosza 2.

Dodatkowo WFOŚiGW Katowice kontakt realizuje telefonicznie pod numerem 32 60 32 200. Dodatkowo zapytania można skierować na adres e-mail instytucji. Podane dane kontaktowe obsługiwane są przez pracowników głównej siedziby NFOŚ Katowice.

Adres: ul. Plebiscytowa 19, 40-035 Katowice
Telefon: 32 60 32 200 
E-mail: [email protected]

Adres: ul. Wita Stwosza 2, 40-036 Katowice
Telefon:  32 60 32 255

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska Katowice działa od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30.

WFOŚiGW Katowice wnioski o dofinansowanie

Jak uzyskać dofinansowanie WFOŚiGW Katowice? W pierwszej kolejności należy zastanowić się, o jakie dofinansowanie chodzi. Na stronie internetowej WFOŚiGW Katowice wnioski o dofinansowanie przygotowano w formie listy. Wzory wniosków do pobrania na stronie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

WFOŚiGW Katowice Czyste Powietrze

Program Czyste Powietrze Katowice obsługuje WFOŚiGW. Warto skontaktować się w tej sprawie z instytucją. Dla osób zainteresowanych programem Czyste Powietrze przygotowano specjalne formy kontaktu. Program Czyste Powietrze ma na celu zmniejszenie emisji pyłów oraz zanieczyszczeń, które wprowadzają do atmosfery domy.

Program Czyste Powietrze Katowice realizuje również kontakt w formie infolinii. Aktualnie infolinia Czyste Powietrze Katowice działa pod numerem 32 60 32 252. Należy pamiętać, że numer obsługiwany jest od 7:30 do 15:30 we wszystkie dni robocze. Dodatkowo zapytania dotyczące Czyste Powietrze Katowice można skierować mailowo na adres programu.

E-mail: [email protected] 

Program Czyste Powietrze Katowice – kontakt

W sprawie programu czyste powietrze działa specjalna infolinia. Numer aktywny jest od 8:00 do 16:00. Należy dodać, że podany telefon infolinii Czyste Powietrze obsługuje interesantów z całej Polski. 

Telefon: 22 340 40 80
E-mail: czystepowietrze.gov.pl 

Jeżeli chodzi o bezpośredni kontakt z przedstawicielami WFOŚiGW Katowice w sprawie Czyste Powietrze, możliwy jest on również w formie telefonicznej i mailowej. Dodatkowo na stronie instytucji można odnaleźć formularz kontaktowy. Z jego wykorzystaniem również można przesłać zapytanie.

Czyste Powietrze Katowice wniosek jest dostępny dla każdej osoby, które dokonały rejestracji w portalu beneficjenta. Jeżeli wniosek Czyste Powietrze nie został zaakceptowany, warto skontaktować się w tej sprawie z WFOŚiGW. Podany numer infolinia działa od 7:30 do 15:30.

Telefon: 32 60 32 252
E-mail: [email protected] 

W przypadky gdy chodzi o wątpliwości związane z rozliczeniem zadania, należy skontaktować się z działem Programu Czyste Powietrze WFOŚiGW Katowice.

Telefon: 32 60 32 256
E-mail: [email protected]   

Liczba wyświetleń: 7259Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS