Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie

WFOŚiGW w Lublinie

Kategoria: NFOŚiGW

Województwo: lubelskie

WFOŚiGW w Lublinie

WFOŚiGW Lublin kontakt dla interesantów na stronie. Informacje w sprawie programu Czyste Powietrze Lublin. WFOŚiGW Lublin telefony.

WFOŚiGW Lublin kontakt

WFOŚiGW Lublin umożliwia kontaktowanie się z siedzibą placówki dzięki połączeniom telefonicznym i poczty elektronicznej. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie korzysta również z elektronicznej skrzynki podawczej ePUAP. Jednostka znajduje się na ul. Wojciechowskiej 5 gdzie znajdują się biura jednostki.

WFOŚiGW Lublin adres: ul. Wojciechowska 5; 20-704 Lublin
WFOŚiGW Lublin telefony:

  • Infolinia Programu czyste Powietrze: 815 612 161
  • Rzecznik Prasowy WFOŚiGW w Lublinie (tylko dla dziennikarzy):  815 612 173

E-mail: [email protected]
NIP: 712-10-04-696
REGON: 060573901
Godziny urzędowania WFOŚiGW:

  • Poniedziałek: 07:30-15:30
  • Wtorek: 07:30-15:30
  • Środa: 07:30-15:30
  • Czwartek: 07:30-15:30
  • Piątek: 07:30-15:30

WFOŚiGW w Lublinie zachęca do kontaktowania się z urzędem w sprawie uzyskania potrzebnych  informacji.

WFOŚiGW Lublin program czyste powietrze

WFOŚiGW Lublin czyste powietrze wniosek o dofinansowanie karze składać do siedziby urzędu, który obejmuje swoją działalnością miejsce zamieszkania wnioskodawcy. Obowiązujący formularz wraz z wszystkimi potrzebnymi do dokumentacji załącznikami należy dostarczyć w określonym terminie. Program czyste powietrze jest dla wszystkich właścicieli domów rodzinnych i dla całych organizacji, jakimi jest np. gmina. Program obejmuje wymianę starych lub mało efektywnych źródeł ciepła na nowszą wykorzystywaną teraz technologię, która ma lepszy wpływ na środowisko. Dotacja, która można uzyskać po złożeniu wniosku o dofinansowanie, wynosi ok. 30 tys. zł. Jest to podstawowy poziom dofinansowania. W przypadku podwyższonego poziomu dofinansowania kwota, która zostaje wypłacana, jest o wiele większa. WFOŚiGW Lublin czyste powietrze udostępnia instrukcję, pokazującą krok po kroku jak można złożyć wniosek z programu Czyste powietrze drogą elektroniczną.

WFOŚiGW Lublin praca

WFOŚiGW Lublin oferuje wiele ciekawych stanowisk, na które prowadzony jest nabór. Wszystkie informacje dotyczące wyników naboru na określone stanowiska pracy są umieszczane na głównej stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. Aby ubiegać się o dane stanowisko pracy, należy wziąć udział w obwieszczonym konkursie. Osoby zatrudnione w tej palcówce są wykwalifikowanymi pracownikami, z zamiłowania interesującymi się dobrymi rozwiązaniami ochrony środowiska.

Liczba wyświetleń: 2157Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS