Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Zielona Góra

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze

Opublikowano:

Kategoria: NFOŚiGW

Województwo: lubuskie

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze

WFOŚiGW Zielona Góra Czyste Powietrze – wnioski, dofinansowanie. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze kontakt, telefon, adres.

WFOŚiGW Zielona Góra kontakt

Siedziba Funduszu w ZIelonej Górze znajduje się przy ulicy Miodowej 11. Na terenie Zielonej Góry jest to jedyna siedziba Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Jeżeli chodzi o kontakt z WFOŚiGW w Zielonej Górze jest on możliwy. Aktualne dane kontaktowe instytucji dostępne są poniżej dla interesantów.

Adres: ul. Miodowa 11, 65-602 Zielona Góra

WFOŚiGW Zielona Góra kontakt z petentami prowadzi telefonicznie i mailowo. Chcąc skontaktować się z obsługą klienta WFOŚiGW w Zielonej Górze, należy pamiętać o wybranych godzinach otwarcia instytucji.  

Telefon: 68 419 69 00
E-mail: [email protected]

Wiadomości mailowe na adres poczty elektronicznej WFOŚiGW w Zielonej Górze muszą zawierać podstawowe dane kontaktowe takie jak imie, nazwisko oraz adres zamieszkania.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Zielona Góra – godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta WFOŚiGW Zielona Góra jest możliwa jedynie w godzinach otwarcia instytucji. Fundusz działa od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. Dodatkowo całodobowe przesyłanie dokumentów do WFOŚiGW możliwe jest dzięki ePUAP.

WFOŚiGW Zielona Góra czyste powietrze

Celem programu Czyste powietrze WFOŚiGW w Zielonej Górze jest walka ze smogiem w społecznościach lokalnych. Program ma na celu wsparcie właścicieli domów jednorodzinnych, którzy chcą wymienić, zmodernizować i dostosować swoje urządzenia grzewcze. Mieszkańcy Zielonej Góry, którzy są właścicielami domów jedno- lub wielorodzinnych, mogą ubiegać się o dofinansowanie z WFOŚiGW, które pomaga w walce ze smogiem.

Dofinansowanie ocieplenia domu w Zielonej Górze można uzyskać po złożeniu odpowiedniego wniosku. WFOŚiGW Zielona Góra program Czyste Powietrze  obsługuje w szybkim tempie. Chcąc skontaktować w sprawie programu należy skorzystać z podanych danych kontaktowych instytucji. 

Portal beneficjenta WFOŚiGW Zielona Góra

Osoby składające wnioski o finansowanie do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej mogą uzyskać dostęp do portalu beneficjenta. Jeżeli chodzi o fundusz w zielonej górze w portalu beneficjenta znajdują się informacje na temat stanu realizacji wniosków, a także wszelkie dane na temat najbliższych płatności.

Liczba wyświetleń: 10726Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS