Wydział Komunikacji Chrzanów

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: małopolskie

Wydział Komunikacji Chrzanów

Wydział Komunikacji w Chrzanowie wniosek o wydanie prawa jazdy, pełnomocnictwo. Wydział Komunikacji Chrzanów rezerwacja wizyty online, kontakt.

Wydział Komunikacji Chrzanów kontakt

Aby uzyskać z instytucją jaką jest Wydział Komunikacji Chrzanów kontakt zdalny należy przesłać wiadomość mailową korzystając z poczty elektronicznej lub wykonać połączenie na podany numer telefonu. Najszybszym sposobem na uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania jest skorzystanie z numeru Wydziału Komunikacji Chrzanowa. W przypadku pilnej sprawy nie jest zalecane korzystanie z poczty mailowej, ponieważ czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną może potrwać kilka dni. Oczywiście w związku z faktem, iż Wydział Komunikacji w Chrzanowie jest zaliczany do instytucji państwowych nie działa on w weekendy, a także dni ustawowo wolne od pracy. Z placówką jaką jest Wydział Komunikacji Chrzanów kontakt można zrealizować w godzinach podanych powyżej.

Wydział Komunikacji Chrzanów rezerwacja wizyty

Możliwa w jednostce organizacyjnej, którą jest Wydział Komunikacji Chrzanów rezerwacja wizyty jest aktualnie coraz bardziej popularna. Dzięki temu interesanci udają się do placówki w określonym terminie na konkretną godzinę i nie muszą spędzać dłuższego czasu w kolejce. Rezerwacja wizyty w Wydziale Komunikacji Chrzanowa jest możliwa online, a także telefonicznie. Wystarczy podać swoje dane, preferowany termin oraz kategorie sprawy.

Kontakt Wydział Komunikacji Chrzanów

Adres: Partyzantów 2, 32-500 Chrzanów

Telefon: 32 625 79 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Chrzanów:

  • Poniedziałek 7:15-16:30
  • Wtorek 7:15-14:30
  • Środa 7:15-14:30
  • Czwartek 7:15-14:30
  • Piątek 7:15-12:30

Wydział Komunikacji Chrzanów

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą załatwić sprawy związane z pojazdami i poruszaniem się po drogach powinny w tym celu odwiedzić jednostkę, jaką jest Wydział Komunikacji Chrzanów. Przede wszystkim, wydział zajmuje się rejestracją pojazdów, wydawaniem oraz wymianą tablic rejestracyjnych, a także umożliwia wymianę dowodu rejestracyjnego.

Wydział Komunikacji Chrzanów zajmuje się również legalizacją tablic rejestracyjnych oraz wydawaniem karty pojazdu. Petenci mogą w tym miejscu odebrać prawo jazdy oczywiście po wcześniejszym złożeniu odpowiedniego wniosku.

Wydział Komunikacji Chrzanów rejestracja pojazdu 

Każdy właściciel samochodu zobowiązany jest do jego rejestracji. Wykonywana przez Wydział Komunikacji Chrzanów rejestracja pojazdu wymaga uiszczenia odpowiedniej opłaty. Warto zaznaczyć, że aby cała procedura rejestracji pojazdu przebiegła pomyślnie należy przedstawić wszystkie wymagane dokumenty. Są nimi przede wszystkim umowa kupna-sprzedaży, dowód tożsamości, dowód rejestracyjny, a także tablica rejestracyjna w przypadku gdy została wydana.

Wydział Komunikacji Chrzanów prawo jazdy

Wydawane przez Wydział Komunikacji Chrzanów prawo jazdy jest dokumentem uprawiającym do kierowania pojazdami po drogach. Chcąc uzyskać prawo jazdy interesant musi złożyć odpowiedni wniosek. Bardzo ważne jest to, aby do podania dołączyć dowód uiszczenia opłaty, a także jedną kolorową fotografię o wymiarach 35 mm x 45 mm. Fotografia powinna być zrobiona nie wcześniej niż sześć miesięcy przed datą złożenia wniosku. Wydział Komunikacji Chrzanów prawo jazdy wydaje w czasie od 1 do 3 tygodni po złożeniu wniosku.

Wydział Komunikacji Chrzanów wymiana dowodu rejestracyjnego

Realizowana przez Wydział Komunikacji Chrzanów wymiana dowodu rejestracyjnego obowiązuje w przypadku kiedy zmianie ulegną dane właściciela pojazdu, dane techniczne pojazdu, a także adres zameldowania właściciela. Wymiany dowodu należy dokonać również wtedy, gdy zostanie on zniszczone lub zgubiony. Należy zaznaczyć, że zmiany jakie podlegają to przede wszystkim numer rejestracyjny, nazwisko właściciela, techniczne parametry pojazdu, a także numer nadwozia.

Mapa Wydział Komunikacji Chrzanów

Liczba wyświetleń: 371Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS