Urząd Miasta Chrzanów

Urząd Miasta Chrzanów

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: małopolskie

Urząd Miasta Chrzanów

Urząd Miasta Chrzanów adres, numer telefonu, e-mail, godziny otwarcia. Chrzanów Urząd Miasta dowody osobiste, wydział komunikacji, lokale do wynajęcia.

Urząd Miasta Chrzanów kontakt

Urząd Miasta Chrzanów kontakt zdalny z petentem umożliwia za pośrednictwem poczty elektronicznej, a także za pomocą numeru telefonu. W przypadku pilnej do załatwienia sprawy warto skorzystać z kontaktu telefonicznego, ponieważ oczekiwanie na odpowiedź mailową może trwać nawet do kilku dni. Należy pamiętać, że Urząd Miasta Chrzanów kontakt z interesantem umożliwia wyłącznie w godzinach jego otwarcia. 

Urząd Miasta Chrzanów numery telefonu: 

  • Centrala: 32 75 85 000
  • Sekretariat: 32 75 85 152
  • Fax: 32 753 89 08

Urząd Miasta Chrzanów adres e-mail: [email protected]
Urząd Miasta Chrzanów adres: Aleja Henryka 20, 32-500 Chrzanów
Urząd Miasta Chrzanów NIP: 628 22 60 665

W instytucji Urząd Miasta Chrzanów opłata skarbowa powinna zostać uiszczona na numer konta bankowego, który został podany na głównej stronie internetowej.

Urząd Miasta Chrzanów godziny otwarcia

Instytucja, którą jest Urząd Miasta Chrzanów godziny otwarcia posiada adekwatne do godzin przyjmowania interesantów. W przypadku osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Chrzanów należy dokonać wcześniej rezerwacji terminu na konkretną godzinę, co pozwoli uniknąć niechcianej kolejki. W weekendy Chrzanów Urząd Miasta jest zamknięty.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek: 7:00-17:00
Wtorek: 7:00-15:00
Środa: 7:00-15:00
Czwartek: 7:00-15:00
Piątek: 7:00-13:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Urząd Miasta Chrzanów praca

W jednostce organizacyjnej Urząd Miasta Chrzanów praca wymaga dużej wiedzy z zakresu prawa. Urząd Miasta Chrzanów obsługiwany jest wyłącznie przez wysoką wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Interesanci, którzy ubiegają się o pracę w tej instytucji, muszą posiadać odpowiednie wykształcenie oraz umiejętności i doświadczenie. Podczas prowadzenia rekrutacji Urząd Miasta Chrzanów oferty pracy udostępnia na głównej stronie. W instytucji Chrzanów Urząd Miasta wolne lokale użytkowe są umieszczane na stronie internetowej. Urząd Miasta Chrzanów dotacje dla mieszkańców udostępnia na wymianę nieefektywnego źródła energii, przyłączenie nieruchomości do sieci ciepłowniczej oraz na montaż odnawialnych źródeł energii. 

Urząd Miasta Chrzanów dowody osobiste

Każdy interesant, który chce uzyskać dowód osobisty, powinien podczas osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Chrzanów złożyć wszystkie potrzebne dokumenty oraz jedną kolorową fotografię o odpowiednich wymiarach. Wniosku nie można składać drogą elektroniczną. Urząd Miasta Chrzanów dowody osobiste wydaje do 30 dni roboczych.

Urząd Miasta Chrzanów wydział komunikacji

W wydziale komunikacji można załatwić wiele spraw. W instytucji Urząd Miasta Chrzanów wydział komunikacji zajmuje się między innymi wydawaniem prawa jazdy, wydawaniem tablic rejestracyjnych, udzielanie licencji na wykonywanie zarobkowych przewozów, a także wydawaniem zezwolenia na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym.

Liczba wyświetleń: 1368Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS